Jump to content

Sc. Danluc Auto. Srl


boty
 Share

Postare recomandată

Am avut de indreptat aripa fata, aripa spate, usa spate si de vopsit trei usi, doua aripi si bara spate. Super bine rezolvata treaba, au cuptor, am inteles ca au calculatorul pentru vopsea acolo, vopseaua a iesit fix la culoare, dupa doua zile am fost sunat sa iau masina. atelierul este pe Calea Grivitei 317 Bis, undeva intre RAR si Atelierele Grivita, este o curte mai mare cu o spalatorie auto, o tamplarie etc. si au o pizerie la poarta, nr. receptionerului este 0741 110 059

Modificat de Bwwlan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Cel mai prost service!!! Mecanici de mana a-7-a, tineri, neexperimentati, fara simt de raspundere. Daca vrei sa-ti "faci" masina "mai buna" decat ai dus-o, asta este locul potrivit.Nerecomandat nici celui mai mare dusman:()

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost de vreo 4 ori pe la ei cu diverse treburi . Pentru ITP au dar nu ei si te trimit in Chitila . Pentru niste roti nu este baiatul aici , dar mai treceti maine . La geometrie cu programare si invoire de la servici mi-au spus sa vin a doua zi .

Un service cu vreo 4-5 oameni care chiar lucrau si vreo 10 insi care se uitau crucis ca le cer factura fiscala .

Sunt cel mai dubios service pe care l-am vazut .

Modificat de cosad
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...
danielgavra2fast

Pentru toti cei multi care au fost si care mai sant clienti DANLUC acum in 2010 mai precis in 2011 echipa Danluc sa marit ajungand la un numar de 27 angajati adevarat echipa tanara dar competitiva cu orice alt service din Bucuresti Din partea mea nota 10

Data viitoare incearca sa NU mai scrii cu fonturi imense pentru ca este interzis de regulament.

Multumesc pentru intelegere!

aryes13

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!