Jump to content

Remorcari/carat Bagaje...


KRAKEN
 Share

Postare recomandată

Vaz ca nu scrie nimik (nicaieri) :P de ce sa faci in caz ca e o problema de remorcat..urjent...daca. mishul nu e disponibil..Ma bag io la asta, :P cu cei 2000cmc ai lu' gogo...Cost? benzina si ceva la sofer, pentru timpu' pierdut. ;). ..Crez ca-i destul de rezon...Si daca-i cazu' :P , la o mutare, la un deces, nunta, botez...etc...etc...cu 8 locuri...Mes. pa molecular.... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...
  • 5 months later...

merci si io...! :exclaim:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

:icon_cool: up???? :icon_cool: :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...
misu ploiesteanu

nu ai cumva drum prin Brasov? ca am si eu de luat de la retro un portbagaj spate de broasca :D mai bine zis sectiunea spate ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aveti careva drum BRASOV -CLUJ ? Ca am si io de adus de la Retro un planseu de brotak :rolleyes: SI LA MULTI ANI LA TOTI

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu ai cumva drum prin Brasov? ca am si eu de luat de la retro un portbagaj spate de broasca :rolleyes: mai bine zis sectiunea spate ???

mai, nu prea....Stau p'acasa...sory... :icon_cool: ca lucrez... :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aveti careva drum BRASOV -CLUJ ? Ca am si io de adus de la Retro un planseu de brotak :salut: SI LA MULTI ANI LA TOTI

inca valabil request uoamini buni :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

misu ploiesteanu
mai, nu prea....Stau p'acasa...sory... :frigbaitata: ca lucrez... :angry:

pai coane nu e de graba doar in caz ca treci pe acolo ... :D eu tot degeaba ca doar ma uit... ca sa o aduc cu o utilitara ma ustura zau asa ... :pale:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu o masina pe portbagaj? MishuL has done it before...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu ai cumva drum prin Brasov? ca am si eu de luat de la retro un portbagaj spate de broasca :) mai bine zis sectiunea spate ???

Fikate, zice ceva de portbagaj, nu de Planseu..sau masina....si...io nu sunt X...vezi ca se supara daca se vorbeste de el aci...a zis fara NICI o pomenire despre el aci...plz.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

n-am zis de tine sau de el, ci de ei. cei care au de carat lucruri... mishu a pus o jumate de carapace de broasca pe trab , intreaga legata cu chingi asa ca se poate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Hello , la Arad daca ajunge cineva il rog sa ma ajute cu o chestie... am de trimis acolo un pocket bike de 20 kg ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:icon_cool: ...bai asta....ceteshte 'nainte cum se numeste topicu'...ZICE; REMORCARI- etc. facute de io! :lol: !! deci, daca e, ma intrebi PE MINE. daca... :blah_: si NU daca ajunge cineva...

...capisci? :blah_:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:icon_cool: ...bai asta....ceteshte 'nainte cum se numeste topicu'...ZICE; REMORCARI- etc. facute de io! :lol: !! deci, daca e, ma intrebi PE MINE. daca... :blah_: si NU daca ajunge cineva...

...capisci? :blah_:

:P acu am inteles...stiu ca mai era un topic de genu ...la care trebuia sa ma ``potrivesc`` cu omu care isi face drum incolo...si trece pe unde am si eu de trimis sau cumparat lucruri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

:icon_thumright: on topic!!

..latest news!! am remorca, mica, pentru maxim 300 kile.. cine NU vrea sa strice masina carand saci ciment, porci taiati, soacra in valiza, baligar, frigidere maaari, sau alte chestii care pateaza sau incomode -poate sa ma solicite la transport.. :icon_thumright:

-treaba cu remorcatu' a cazut -deocamdata- pt ca nu mai am bus ( functional, inca...). :( ..da' urmeaza sa il fac...

..uitam pretzu: consumu' de combustibil- 6,5 litri pe km. plus ceva :blah: , pentru deranj/timp consumat/ uzura motor.

..nu depasesc 100 km..din pacate :huh: am voie sa ma departez de casa numai atat ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:icon_thumright: on topic!!

.....

..uitam pretzu: consumu' de combustibil- 6,5 litri pe km. plus ceva :blah: , pentru deranj/timp consumat/ uzura motor.

...

STAI SA CALCULIZEZ: 6,5 litri pe km, inmultit cu, aproximativ, 5lei40bani pe litru = PESTE 35 de lei pe un amarat de km...????!!!

da' ce faci la banii astia , asfaltezi? Cre' ca ai invatat ceva de la bechtel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mircea_cotiga

E de LITERE..lasa-l..nu e de la "cifre"

...D'aia si scrie prea multe litere..emoticoane nu mai vorbesc..

Modificat de mircea_cotiga
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asta-i masina cu care remorcheaza, deci consumul e cel declarat

de altfel, il puteti vedea in imagine la volan

apropo, sa vezi taxa de prima inmatriculare, vad ca inca e cu numerele de CCCP

post-11780-0-21985500-1314789464_thumb.j

Modificat de ricacristea
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :blah_:

...am uitat uitat sa zic ,,la suta'' :blah_:

6,5 LA SUTA!!!!! :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Fratilor are cineva cunostinta de un transport care vine din Constanta in Bucuresti? am nevoie sa transport o motocicleta de la Constanta la Bucuresti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incearca sa vb cu aia ce dezapezesc A2 :P poate vine unu de la CT si iti aduce si motoscartzu :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Esti cel mai om rau, trilare!! Am sa ma interesez eu de transport. Ce dimensiuni are motorul sau ce marca este?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fratilor are cineva cunostinta de un transport care vine din Constanta in Bucuresti? am nevoie sa transport o motocicleta de la Constanta la Bucuresti

pune poze sa vada si okiu' nost' :icon_thumleft: !! ca tot pusesi la oferta mea de servicii :icon_cheesygrin: ... ala e al tau??? :icon_confused:

Modificat de LIVIU/RATB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!