Jump to content

Amortizoare


Florin M.
 Share

Postare recomandată

Sal. Iti recomand amortizoare KYB Excel-G. S-au ieftinit atat de mult amortizoarele ca nu mai are rost sa le reconditionezi. Si eu am arcuri sport OEM si nu dau cu ea de pamant si nici nu raman iarna suspendat. Bine, nici nu ma arunc in troene.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

9 hours ago, Borisake said:

Sal. Iti recomand amortizoare KYB Excel-G. S-au ieftinit atat de mult amortizoarele ca nu mai are rost sa le reconditionezi. Si eu am arcuri sport OEM si nu dau cu ea de pamant si nici nu raman iarna suspendat. Bine, nici nu ma arunc in troene.

Ms pt info. Mă poți ajuta te rog cu un cod pt fata și spate??!!!

P.s. daca nu deranjez, de unde va comandați piesele pt auto, eu i.sm găsit pe cei de la autoeco care mi se par că au preturi f bune pe piata 

Mulțumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu am un cod. Sunt generale. Nu la toate piesele sunt ieftini. De aceea trebuie sa compari preturile la toti vanzatorii on line. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@catabixi Pentru reconditionare amortizoare nea Codescu din Comuna Rosu 0744869963...ii zici ca suni din partea mea!

Modificat de mariuscbn
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Buna ziua,am rezolvat cu amortizoarele spate.KYB

 

IMG_20180905_125146.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

A venit vremea sa schimb si amortizoarele de pe puntea spate, am comandat sachs, urmeaza sa le montez.

Am vazut ca surubul din imagine este ruginit si nu cred ca il pot recupera.

Ma poate ajuta cineva cu un cod de surub? pe site-uri nu  gasesc nimic de genul. 

 

image_2022-04-14_202701179.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!