Jump to content

Intersectii Supravegheate Video


DragosR
 Share

Postare recomandată

pai stai ca iti dai seama ca trebuie sa faca cursuri si cursurile cine le organizeaza si la ce bani? Si cate cursuri trebuie facute pana sa priceapa militienii ce-i aia semaforizare automata sau cum sa schimbe el culorile la semafor. Sa nu ma gandesc cum se vor juca ei la semafoare cand n-au ce face. Sau boii de pe RATB isi vor pune ei mereu verde ca asa vrea muschiu` lor de tarani prosti gen Mitrea cu 4 clase. Puneti frate camere video si la WC ca as avea ceva maroniu sa va arat. Scuzati, am nervi .........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si ca sa nu fiu in tonul discutiei, daca politia va avea nevoie de voluntari sa proceseze imaginile, ma ofer voluntar!

asa poate scapam de baietii care se baga inn fata la semafor, blocheaza intersectiile, iti taie fata, si asa mai departe.

P.S. Pentru injuraturi, va rog folositi PM :D :D

Ai PM :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu daca iti dau pm iti dau sa te felicit... poate se mai elibereaza traficul...sa nu mai fie asa de constipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In lista n-am regasit libertatii cu unirii la p-ta constitutiei.

Completare din alt unghi. Pacat ca n-am vazut ca si la semaforul la care asteptam eu era o camera identica, ar fi iesit mai bine in poza.

post-3397-1172641288_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acolo a fost o camera candva cand cu francofonia. Aia ce a ramas si se vede si-n poza nu pare a fi camera.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

am observat si eu una de curand..la intersectia Liviu rebreanu cu Camil ressu...piata ramnicu sarat parca ii zice.. cum vii de pe liviu rebreanu sa faci dreapta pe camil ressu exact la trecerea de pietoni pe stalpul cu semaforul:Driver:

Modificat de Bora 1.9 tdi 96kw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu cat mai multe camere cu atat mai bine. Cel putin eu nu am nimic de ascuns.

Modificat de bogdancu24
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

mdea ... la postul anterior ...

am fost oprit pe aviatorilor si amendat ... o camera de supraveghere ( banuiesc cu radar) m-a filmat cu vreo 80 km / h ...

in rest nu am auzit sa iti vina acasa vreo amenda pt viteza sau neglijenta in trafic ... cred ca nu intereseaza mai pe nimeni ce se intampla in intersectii ,

probabil folosesc inregistrarile in cazul vreunui accident

opa , ma trezesc si eu dupa un an si postez aici :offtopic:

Modificat de leo_cumeteo1
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Veneai de pe DN1? E o camera cu radar chiar inainte de podul Baneasa. Sunt curios daca a avut cineva "probleme" cu camerele de supraveghere din intersectii, de genul amenzi pentru viteza, intoarcere pe linia continua, etc, surprinse pe camera. Sau se folosesc doar ca probe imaginile capturate, in cazuri speciale?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu cat de utila e informatia pe care o sa o dau, dar camere video s-au montat si in alte orase din Ro. Un exemplu este Slobozia, cu camere care supravegheaza intersectiile principale. Nu sunt pentru amenzi de viteza si pentru plecari in tromba, liniute, depasiri de coloana la semafor si accidente. Adica nu o sa primesti nici o poza acasa, dar cu siguranta te pescuieste un pic mai incolo Politia Comunitara (acolo politia comunitara se ocupa de detaliile astea).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!