Jump to content

Skoda Octavia Tour Sport


Flaviu
 Share

Postare recomandată

In sfarsit mi`au trimis si mie astia factura de avans.. In 2-3 saptamani :icon_thumright: :cheers:

Bafta si minuni!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaviu

    29

  • n0reRs

    12

  • Alextz

    9

  • Crisman

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pana in acest moment am vreo 4.700 km si scartaie in bord ceva ca si cum ar fi cablu de kilometraj (dar astea am inteles ca nu au asa ceva) si usa din spate sau ceva in spate in partea dreapta...in rest masina e absolut OK.

:icon_cool:

si la mine au inceput usile sa scartiie...solutia a fost simpla : banda de izilat fire electrice...e ieftin si simplu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Shoby, la tine cat a durat pana sa ridici masina de la intrarea in tara? Poate vine si la mine mai devreme ca tare as avea nevoie de ea saptamana asta..

Edit: :icon_cool: Stie cineva site`ul magic al dealer`ului? Stiu ca e ceva cu webwheels.com..

Modificat de n0reRs
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare tuturor. Mi-am comandat si Skoda Octavia Tour 1,6 MPI pe 30.martie. Timpul trece foarte greu. Timp de asteptare de la comanda 9 saptamani. Pana acum au trecut 7. Incep sa-mi pierd rabdarea. Ca dotari suplimentare: cotiera, ESP, geamuri electrice fata/spate, mettalic line, scaune fata reglabile pe inaltime si lombar, tapiterie bamboo black, scaune fata incalzite, stergator luneta, pachet drumuri grele, 4 boxe suplimentare, culoare metalizata Gri satin, faruri ceata, airbaguri laterale, telecomanda la inchiderea centralizata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As fi vrut si eu mai multe dotari suplimentare. Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute! Ieri am vazut o Skoda Octavia 2 vRS si incepuse sa imi para rau ca nu am ales sa astept. Asa cand ti`o comanzi tu astepti dar macar stii ca e ceea ce iti doresti..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare tuturor. Mi-am comandat si Skoda Octavia Tour 1,6 MPI pe 30.martie. Timpul trece foarte greu. Timp de asteptare de la comanda 9 saptamani. Pana acum au trecut 7. Incep sa-mi pierd rabdarea. Ca dotari suplimentare: cotiera, ESP, geamuri electrice fata/spate, mettalic line, scaune fata reglabile pe inaltime si lombar, tapiterie bamboo black, scaune fata incalzite, stergator luneta, pachet drumuri grele, 4 boxe suplimentare, culoare metalizata Gri satin, faruri ceata, airbaguri laterale, telecomanda la inchiderea centralizata.

cat cascaval?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pretul DDP 15240 euro. Ce benzina imi recomandati sa bag. M-am gandit la carrera de la OMV. Am tot citit pe forum si efectiv nu stiu.

Modificat de Alex Kacso
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am primit si eu noi informatii... se pare ca masina va veni undeva in jur de 20 iunie... uff.. mai am o luna, dar ce greu o sa treaca... :soothe[1]:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fratilor mi-a venit masina si am ridicat-o!!! Uraaaaaaaaaaaa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Saptamana viitoare am aflat ca se va fabrica si mandra mea.. deci, inca 3 saptamani de chin... yeahooo!! ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am fost anuntat de catre dealer ca joi pot sa ma duc sa imi ridic masinuta. Gata asteptarea! :( Oricum putin dezamagit de dealer ( Auto Adria )..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Azi am primit si eu seria de caroserie de la Brady... si de asemenea am fost informat ca masina e in curtea fabricii si asteapta sa plece spre Curtici... super! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!