Jump to content

Manuale Reparatii


armando
 Share

Postare recomandată

  • 2 weeks later...
  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • alex_87

    8

  • mastabac

    5

  • sergiup

    5

  • Archanghel

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oameni buni; vedeti ca am comprimat aici 2 topic-uri cu manuale si este posibil sa nu se inteleaga unele lucruri...pana una alta vreau sa cititi toate paginile inainte de a intreba de un manual, pentru ca sunt atasate cateva link-uri si este posibil deja sa existe ce cautati. :icon_thumright:

:D

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Buna baieti din greseala am dat si eu peste un manual Vw darpt golf2 & jetta.

Problema ii ca`i prea mare 7 MB si nu pot(sau nu stiu eu) sa`l uploadez asa ca daca il vrei careva dati un pm si vi`l trimit.

Titlul documentului este "Haynes VW Golf & Jetta Service and Repair Manual"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am dat si eu de un manual de jetta doar ca este in lb engleza.

Manual Jetta

Nu stiu sa il pun...asa ca am pun doar link'ul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog mult da imi dati si mie un manual de reparatii golf 1 ,1,6 diesel an 82. in romana sau engleza .

Rog pe cineva care stie sa imi zica rolul sigurantelor din tabloul electric de GOLF 1 am in total 15 sigurante si nu stiu care e pt faruri ,stergatoare,termocupla... etc. mentionez ca e al 2 lea tablou electric pe care il schimb deoarece am o mare problema cu apa, si anume curge apa pe tabloul electric aveti idee pe unde? multulesc

PS nu pot deschide in nou topic pe aria tehnic MK1 & MK2 de ce oare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca tot am ajuns la manuale, ma intereseaza si pe mine mk2 1.8, injectie 8 valve si tot ceea ce tine de reglajele acestui motor (inclusiv vacuumurile).

salut as dori daca se poate manual service si reparatii pentru golf 3 1.8 benzina 1995 70CP...daca se poate..am probleme cu inchiderea centralizata din cheie....inchide doar usa la sofer celelalte usi nu se mai inchid la fel ca inainte....cine ma poate ajuta cu manualul va rog add r0bY_st3listul_hd_2006

multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna...as dori daca se poate manualul pentru Golf 3 70CP 1995 pe benzina...am probleme cu inchiderea centralizata la usi din cheie....cine ma poate ajuta va rog contactati'ma pe id r0bY_st3listul_hd_2006 sau e-mail r0bY_st3listul_hd_2006@yahoo.com ...multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Foarte tare tetanos , sunt un miliard de manuale acolo , sigur e ceva pt orice nevoie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

caut si eu un manual reparatii pt glofuletul meu drag :rolleyes: Golf 2 1991/ 1272cc tip motor NZ 40kw. Multumesc

Modificat de mircea_mmc
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie cineva vreo versiune de ETKA in engleza ? :beerchug:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

un manual de service pentru ultimul model de caddy in varianta romana... va rog!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
caut si eu un manual reparatii pt glofuletul meu drag :rolleyes: Golf 2 1991/ 1272cc tip motor NZ 40kw. Multumesc

Poti sa arunci o privire AICI

sau AICI

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
Buna,

in urma cautarii pe net am gasit si eu HAYNES - "VW Golf & Jetta Service and Repair Manual" pentru modelele Mk2 in format pdf.

M-am gandit sa-l aduc (download) pentru ca poate fi folositor vreunui posesor de acest modele de VW. Daca il doreste cineva, sa-mi dea nu semn.

Marius

daca e pentru diesel vreu si eu ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am gasit o bijuterie de site ,chiar dc e in franceza,pt cei ce nu stiu limba sunt imagini exacte cu ce si cum...http://techniqueg60.site.voila.fr/

spor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

pana la urma..a gasit cineva sau are in posesie manualul Pentru SB/RA ???? citibil :blah:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

salutari sunt nou pe forum si mar intresa un manual unde as putea sa vad cum se demonteaza trapa la un vw golf 2 , trapa este manuala mersi .

Modificat de cioara
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Manuale pt Golf 5 si/sau Jetta2 1.9TDI 105CP cat mai multe unde pot gasi si eu, in special pt partea electrica, am o masina cu instalatia electrica complet demontata...

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!