Jump to content

Becuri la fantele de aer si la bricheta


barbut
 Share

Postare recomandată

Am si eu o intrebarebam un passat b5.5 1.9 Awx 131 si nu stiu daca are becuri in fantele de la grilele de ventilate mentionez ca ieste din 2005 luna a 6 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu se luminează nimic...ori sunt arse..ori nu are. Dupa 2003 a devenit optiune.

Oricum, se pot instala. Se trage cablaj, si se modifica sau instaleaza, iluminare pe baza de leduri. O sa fie mult mai vizibile si clare pictogramele, vs cele iluminate pe bec, de fabrica 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

catalin_marius

In dreapta pe partea pasagerului acolo in bord este un capac la fel ca cel de la sigurante, il scoti si o sa gasesti mufa de la iluminat.

O sa vezi daca are continuitate sau e doar mufa goala.

Eu de acolo am tras alimentare pentru iluminat. Ca alternativa poti pune de grile de superb1 dar tot trebuie sa schimbi ledurile pentru ca sunt verzi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!