Jump to content

Seat Tricouri Personalizate


MOTANUL
 Share

Postare recomandată

1. CristiN, ROSU, varianta 3, XL sigla seat - Bucuresti - Transfer bancar 12.06.2007

2. Rullz ,ROSU varianta 3 XL- Pitesti - sigla vw

3. Jonut, varianta 3, XL - Iasi sigla seta

4. x-ecutor, ROSU, varianta 3, XL - Bucuresti sigla seat. Transfer bancar CristiN 12.06.2007

5. mack, varianta 3, M - cu sigla VW d - Bucuresti Banii la Motanul

6. seat_cornelius, NEGRU, varianta 3,(silga Seat), XL - Bucuresti - Transfer bancar in cont 12.06.2007 (din ING)

7. LEONtin, ROSU, varianta 3,M (sigla Seat) - Bucuresti - Transfer bancar, 20.06.2007

8 Floringi,varianta 3(sigla seat),xl-baia mare

9. Wardog NEGRU varianta 3 sigla seat marimea L Bucuresti – Joi 14.06 CristiN

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MOTANUL

    81

  • Cristian

    42

  • VEKAU

    25

  • FiReBuRn

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. CristiN, ROSU, varianta 3, XL sigla seat - Bucuresti - Transfer bancar 12.06.2007

2. Rullz ,ROSU varianta 3 XL- Pitesti - sigla vw

3. Jonut, ROSU, varianta 3, XL - Iasi sigla seat

4. x-ecutor, ROSU, varianta 3, XL - Bucuresti sigla seat. Transfer bancar CristiN 12.06.2007

5. mack, varianta 3, M - cu sigla VW d - Bucuresti Banii la Motanul

6. seat_cornelius, NEGRU, varianta 3,(silga Seat), XL - Bucuresti - Transfer bancar in cont 12.06.2007 (din ING)

7. LEONtin, ROSU, varianta 3,M (sigla Seat) - Bucuresti - Transfer bancar, 20.06.2007

8 Floringi,varianta 3(sigla seat),xl-baia mare

9. Wardog NEGRU varianta 3 sigla seat marimea L Bucuresti – Joi 14.06 CristiN

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. CristiN, ROSU, varianta 3, XL sigla seat - Bucuresti - Transfer bancar 12.06.2007

2. Rullz ,ROSU varianta 3 XL- Pitesti - sigla vw

3. Jonut, ROSU, varianta 3, XL - Iasi sigla seat

4. x-ecutor, ROSU, varianta 3, XL - Bucuresti sigla seat. Transfer bancar CristiN 12.06.2007

5. mack, varianta 3, M - cu sigla VW d - Bucuresti Banii la Motanul

6. seat_cornelius, NEGRU, varianta 3,(silga Seat), XL - Bucuresti - Transfer bancar in cont 12.06.2007 (din ING)

7. LEONtin, ROSU, varianta 3,M (sigla Seat) - Bucuresti - Transfer bancar, 20.06.2007

8 Floringi, varianta3,ROSU,(SEAT),marimea xxl,baia mare

9. Wardog NEGRU varianta 3 sigla seat marimea L Bucuresti – Joi 14.06 CristiN

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. CristiN, ROSU, varianta 3, XL sigla seat - Bucuresti - Transfer bancar 12.06.2007

2. Rullz ,ROSU varianta 3 XL- Pitesti - sigla vw

3. Jonut, ROSU, varianta 3, XL - Iasi sigla seat

4. x-ecutor, ROSU, varianta 3, XL - Bucuresti sigla seat. Transfer bancar CristiN 12.06.2007

5. mack, varianta 3, M - cu sigla VW d - Bucuresti Banii la Motanul

6. seat_cornelius, NEGRU, varianta 3,(silga Seat), XL - Bucuresti - Transfer bancar in cont 12.06.2007 (din ING)

7. LEONtin, ROSU, varianta 3,M (sigla Seat) - Bucuresti - Transfer bancar, 20.06.2007

8 Floringi, varianta3,ROSU,(SEAT),marimea xxl,baia mare

9. Wardog NEGRU varianta 3 sigla seat marimea L Bucuresti – Joi 14.06 CristiN

10 Motanul Rosu, var 3, sigla seat marimea XL bucuresti

Nu raman chiar eu oaia neagra a grupului :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. CristiN, ROSU, varianta 3, XL sigla seat - Bucuresti - Transfer bancar 12.06.2007

2. Rullz ,ROSU varianta 3 XL- Pitesti - sigla vw

3. Jonut, ROSU, varianta 3, XL - Iasi sigla seat

4. x-ecutor, ROSU, varianta 3, XL - Bucuresti sigla seat. Transfer bancar CristiN 12.06.2007

5. mack, varianta 3, M - cu sigla VW d - Bucuresti Banii la Motanul

6. seat_cornelius, NEGRU, varianta 3,(silga Seat), XL - Bucuresti - Transfer bancar in cont 12.06.2007 (din ING)

7. LEONtin, ROSU, varianta 3,M (sigla Seat) - Bucuresti - Transfer bancar, 20.06.2007

8 Floringi, varianta3,ROSU,(SEAT),marimea xxl,baia mare

9. Wardog NEGRU varianta 3 sigla seat marimea L Bucuresti – Joi 14.06 CristiN

10 Motanul Rosu, var 3, sigla seat marimea XL bucuresti

Nu raman chiar eu oaia neagra a grupului :lol:

daca tot am comandat tricouri cu seat ce ar fi sa comandam si sepci cu seat,ca doar nu o sa fie o avere :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La telefon am si vorbit de cateva ori - ca sa vorbim la concret o sa-i solicit o oferta completa si preturi.

Nu vreau sa afecteze asta tricourile noastre !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La telefon am si vorbit de cateva ori - ca sa vorbim la concret o sa-i solicit o oferta completa si preturi.

Nu vreau sa afecteze asta tricourile noastre !!!

ar fi o treaba foarte buna sa avem si sepci :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am insistat si am primit confirmarea ca vineri vor veni tricourile la destinatar; Verificati sa fie cineva prezent la adresele trimise pe PM si sa aveti si banii pregatiti; Existe sanse mici sa vina de joi. (daca apuca sa le faca de azi si sa le si duca la curier).

Pentru sepci a zis sa nu contez pe prea multe optiuni - au doar albe si calitatea nu este foarte buna.

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am insistat si am primit confirmarea ca vineri vor veni tricourile la destinatar; Verificati sa fie cineva prezent la adresele trimise pe PM si sa aveti si banii pregatiti; Existe sanse mici sa vina de joi. (daca apuca sa le faca de azi si sa le si duca la curier).

Pentru sepci a zis sa nu contez pe prea multe optiuni - au doar albe si calitatea nu este foarte buna.

Bun,atunci mai asteptam pentru sepci :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am achizitionat sapca de la reprezentanta cu 35 lei ! culori alb+galben ! sigla seat in fata , pe cozoroc si pe catarama de la spate . am achizitionat-o de la dealer-ul din craiova . nu cred k o sa ajungem mai ieftin decat acolo , insa partea proasta e ca materialul este fff gros si pe caldurile astea ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am 2 sepci seat (de la reprezentanta) dar aici se discuta de sepci seat si sigla vwforum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Azi ar trebui sa ajunga tricourile :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar fi foarte tare sa fim maine imbracati cu ele la intalnire. :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-am primit tricoul :lol: . Multumiri celor care s-au ocupat de povestea asta :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am 2 sepci seat (de la reprezentanta) dar aici se discuta de sepci seat si sigla vwforum.

Si eu m-am interesat la reprezentanta in baia mare si timisoara dar au spus ca nu se gaseste asa ceva :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tricourile au ajuns, maine o sa le aduc celor care ajung la intalnirea Seat, ceilalti ii rog sa ma contacteze pentru a vedea cum intra in posesia lor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am ridicat si eu tricoul astazi MULTUMESC celor care s`au ocupat :icon_thumright: :icon_thumright:

Modificat de rullz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cand mai faceti tricouri vreau si eu ..am aflat tarziu :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am ridicat si eu tricoul astazi MULTUMESC celor care s`au ocupat :soothe[1]: :sick:

Cu placere. Cel putin 2 din cele 4 colete au ajuns la destinatie! :( :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu placere. Cel putin 2 din cele 4 colete au ajuns la destinatie! :sick: :soothe[1]:

se multumeste pentru tricou,a ajuns si la baia mare,este putin cam mare dar merge,multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu l-am primit ieri, varianta pe rosu e demntiala. Multumesc mult e super :soothe[1]:!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc tuturor celor care s-au ocupat de tricouri.

Am intrat in posesia lui sambata la intalnire si este OK,daca il comnadam o masura mai mica cred ca nu incapeam in el. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru mine e cam mare... XL. Daca il vrea cineva, sunt dispus sa il cedez si sa astept pana cand se face tura a doua.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi dai si mie de stire cand e tura a doua ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!