Jump to content

Seat Tricouri Personalizate


MOTANUL
 Share

Postare recomandată

Baieti si fete, am uitat un lucru esential: marimea tricourilor

Eu vreu XXL, sau acest atribut il stabilim cumva la intalnirile viitoare?

Lista:

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor

6. black_shadow

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MOTANUL

    81

  • Cristian

    42

  • VEKAU

    25

  • FiReBuRn

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Departe de mine gandul de disociere. Daca lucrurile acolo nu merg, nu vreau sa stau cu miinile legate. Vreau sa speculez coeziunea dintre seat-isti si sa ne facem macar noi tricouri (asa cat sa va crestem apetitul sa participati si voi); Suntem - asa cum am subliniat din start - deschisi catre toate marcile grupului. (daca citeai tot, gaseai specificat acest lucru).

daca tot vroiai tricou neapart, nu faceai topic separat la SEAT, il reinnoiai pe cel de acolo, si rezolvai prob. daca tot te agiti, era frumos pt toti.

scuze, parerea mea.

nu ma trec pe lista, tocmai din acest motiv. succes.

multumesc.

asta in cazul in care era cineva interesat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

;)MOTANULE, adauga si punctul 6 la pasii care trebuie urmati pentru intrarea in posesia tricourilor : trimiterea cu posta sau curierat la membrii doritori din tara. Sau se fac doar pentru Bucuresti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu ma trec pe lista, tocmai din acest motiv. succes.

multumesc.

asta in cazul in care era cineva interesat.

acum nu cred ca ar trebui sa facem o tragedie din asta. nici mie nu mi-a sunat bine, dar hai sa luam partea plina a paharului si sa incercam sa facem ceva concret. daca unul trage stanga si celalat dreapta sunt putine sanse de a se mai intersecta vreodata... si nu cred ca asta este scopul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://www.fungift.ro/magazin-online-cadou...ity-sd-1-c.html

"Fruit of the Loom" sunt deosebit de rezistente ( stiu ptr ca am 2 bucati ). Din pacate nu fac tricouri personalizate. Poate daca dam o comanda mai mare se razgandesc.

Salut

Sunt proprietarul lui FunGift.ro si proaspat membru al acestui forum (ca viitor posesor de Skoda Roomster).

Daca va pot ajuta cu ceva, va astept pe PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Marius! Bucuros de "revedere"!!! :))

Referitor la calitatea tricourilor eu am spus si pe primul topic: eu as prefera un tricou gen Polo. Mi se par foarte rezistente si parca si mai chic decat cele normale. In plus pana acum nu am nici un tricou tip Polo care sa se fi largit la spalat.

Un alt lucru pe care trebuie sa il discutam este calitatea imprimeurilor :))

Fruit of the loom au calitate ok si cred ca ar fi printre singurele optiuni in care as cumpara si un tricou normal.

imi pare rau sa fiu gigi contra dar am pe acasa vreo 20-30 de tricouri din astea promotionale care zac prin dulap pentru ca la prima spalare au devenit camasa de noapte!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acum nu cred ca ar trebui sa facem o tragedie din asta. nici mie nu mi-a sunat bine, dar hai sa luam partea plina a paharului si sa incercam sa facem ceva concret. daca unul trage stanga si celalat dreapta sunt putine sanse de a se mai intersecta vreodata... si nu cred ca asta este scopul.

tocmai, ca nu fac tragedie. daca anuntam public si pe altii, atunci da.

doar ca eu nu sustin ideea de a face ceva separat.

sunt curios Dragos cand a facut Cardurile cum le-a facut? VW intai si dupa aia restul? :somnmare:

in fine, scuze de OT. nu mai ma bag pe topicul asta.

imi iau carioca si imi fac unul de mana :lol: :D :lol:

Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Marius.

As accepta si tricouri normale, desi ca si BJ si eu prefer tricourile polo. Problema e sa fie de calitate, iar iimprimeul sa fie la fel, sa nu se duca dupa 2-3 spalari. Asta bineinteles daca se poate face ce vrem noi.

Oricum, propun ca daca facem ceva, sa ii intrebam si pe colegii nostri care au vw, audi si skoda daca vor tricouri, asa e normal. Nu cred ca vreunul din noi vrea sa ne separam de ei prin gestul asta. :somnmare:

Later edit: am gasit un site care face si tricouri polo personalizate, comanda minima e 50 de bucati:

http://www.la-fix.ro/tricouri_polo.php?tip...aza2=Calculeaza

Pretul e pentru 50 bucati: tricou polo indiferent de culoare, imprimeu fata 2 culori, spate o culoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Credeam ca doar eu ma grabesc sa am tricou intr-o luna dar vad ca altii ma depasesc. Deja ati sarit la etapa 2; (etapat in care trimitem cereri de oferta - evident vom lua in discutie la acel moment toate tricourile propuse de voi: polo + Fruit of the loom; Daca primim oferte pe ambele variante avem de unde alege.

2. Deocamdata sunt in cautarea a 10-20 de clienti seriosi care nu vor renunta de la primul obstacol sau nu vor sa tergiverseze lucrurile pt ca vor tricou cu buline roz si nu e toata lumea deacord.

3. Ca sa raspund indirect la unele "atacuri" nu cred ca un singur om poate sustine toata logistica acestei operatiuni (chiar daca s-ar ajunge la un numitor comun cu tipul de tricou;culoarea; marimea etc);

Daca cineva vrea sa faca acest lucru - sa o faca nu sa stea sa critice ce fac altii.

4. Asa cum am promis voi gasi o solutie si pentru provincie. (in cel mai rau caz va fi un curier door to door).

Cei cu care am vorbit eu pina acum accepta si mai putin de 50; In fond nu vrem poza pe format A4 sau ceva complicat (desi se poate). Noi vrem ceva simplu din punctul asta de vedere.

Ma ocup eu sa trimit cererile - voi daca aveti alte sugestii adaugati-le la lista.

Oferte:

1. http://www.serigrafix.ro/

2. http://www.imprimareobiecte.ro/imprimare-tricouri.php

3. http://www.serigrafie-veco.ro/ro_HOME%20PAGE.html

4. http://www.serigrafie.3x.ro/

5. http://www.hiexpert.ro/Continut/ID.htm

6. http://www.foxprint.ro/creaza.tricouri_personalizate.aspx

7. http://www.la-fix.ro/tricouri_polo.php?tip...aza2=Calculeaza

?? lista este deschisa pt. alti ofertanti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Motanul, nu a vrut nimeni sa treaca peste pasul 2, si de asemenea eu nu vreau sa ma ocup neaparat de asta, am cautat doar de curiozitate pe internet, si am gasit oferta pe care am prezentat-o. Am mai discutat cu cineva, maine primesc o oferta de preturi.

Daca e vreo problema, eu ma opresc si astept sa se rezolve problema. Voi lua tricou oricum, cred ca si ceilalti care s-au trecut pe lista nu s-au trecut doar ca sa isi vada numele acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acum nu cred ca ar trebui sa facem o tragedie din asta. nici mie nu mi-a sunat bine, dar hai sa luam partea plina a paharului si sa incercam sa facem ceva concret. daca unul trage stanga si celalat dreapta sunt putine sanse de a se mai intersecta vreodata... si nu cred ca asta este scopul.

Te stiam un tip constructiv si ma bucur ca ai ramas asa... Ai toata sustinerea mea si sper sa ai si tricou in ~3 saptamini de acum :)

Ceva contret urmaresc si eu.

CristiN - e valabil si in cazul tau - de ajutor concret chiar am nevoie; poate de acolo iese iepurasul...

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OK, motane! Am inteles ideea. Relua lista si vorbim cand avem ofertele!!!

Lista:

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xxl

6. black_shadow

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ca sa va fac viata cat mai usoara.

Eu o sa cumpar orice tricou va place voua indiferent de culoare sau pret! Ar fi frumos sa va hotarati pe o singura culoare, daca nu o sa avem o discutie kilometrica...si fara rezultat.

Bogdanwrc: nu ne separam tati :), e o tactica aici :) . Facem un lot mic acum cu un tip de tricou. La intalniri o sa-l vada lumea si o sa fie mai usor sa se hotarasca mai ales daca o sa vada si cu sigla VW.

Suntem o comunitate foarte mare si cu caractere multe ;) Considera ce facem noi ca un sample. Dupa ce facem noi testul asta mic foarte probabil vom face un poll (la discutii generale) din care vor avea de ales intre 3 variante de culori pt tricouri si fiecare cu sigla corespunzatoare.

Banuiesc ca poll-ul o sa fie cu alb (sigla albastra de la vw da f bine pe alb), unul cu negru si a 3-a culoare ramane de discutat aici intre noi.

Cine se pune la poll se pune si pe lista cu banii si gata vom avea toti tricouri la sfarsit.

Sau punem direct sa se inscrie pe lista cu banii pentru oricare dintre cele 3 culori.

Asadar te bagi? :)

later edit: o sa modific un pic si titlul topicului sa vada lumea ca acum facem un test sa vedem cum ies tricourile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...sper sa ai si tricou in ~3 saptamini de acum :)

abia astept! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma bag si eu:

Lista:

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xxl

6. black_shadow

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma bag si eu:

Lista:

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lista:

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

haideti sa pastram in fiecare post lista, chiar daca nu o modificam. Asa e mai usor de urmarit:

Lista:

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trecem acum si marimea?

Eu zic ca nu este cazul - in saptamina programata pt cererile de oferta si primirea/analiza ofertelor definitivam detaliile (marime, oras etc).

Saptamina viitoare ar fi de preferat sa ne vedem cit mai multi - la intilnirea de joi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma bag si eu, dar imi trebuie cu sigla VW. Marimea L.

Nu ajung la intalnirile de joi, doar duminica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!