Jump to content

Manual Reparatii ...


Polifem
 Share

Postare recomandată

Sunt foarte bucuros ca Eleet a pus la dispozitia celor cu motoare diesel acest manual mult asteptat. Ceea ce pot sa zic e ca iti multumim foarte mult pt efortul si rabdarea pe care ai avut-o(scanare+upload) si meriti toata stima si respectul: JOS PALARIA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GTI_85

    12

  • eleet

    7

  • GenuVW

    7

  • giovani_VR6

    6

Salutare tuturor.

Ma bucur ca acest manual o sa va fie de folos. Va multumesc pentru toate cuvintele de bine, sunt sigur ca si voi ati fi facut la fel.

Am vazut ca in mare masura acel server pe care am pus manualul pe capitole, e foarte ok si sunteti multumiti de el. am facut acelasi lucru si cu tot manualul , doar ca este impartit in 4 arhive, politica siteului respectiv.

Iata si link-urile respective

Partea 1 Partea 2 Partea 3 Partea 4

Atasez o arhiva care contine toate linkurile (Manual intreg plus capitole) , se gaseste si la mine in semnatura :blink:

Manual de intretinere si reparatii auto VW Golf/Vento Diesel

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:blink:

La vara, daca ajung pe litoral, fac cinste!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Poate cineva sa-mi trimita manual reparati golf3 benzina (george.antonie@yahoo.com) nu pot sa-l iau din nici -o parte sau nu stiu eu, i-mi cer scuze ,folosesc calculatorul de la servici si nu ma lasa sa fac tot ce vreau eu.Multumesc anticipat. :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://89.41.184.28/vw/

Manual reparatii pt golf3/vento benzina ii la " manual_G3.rar " pt download sau folderul "manual vw" si ai pe capitole.

Este linkul pe pagina 3 din threadul asta. :vaidecapulmeu:

Modificat de AlexSava
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut, sunt din iasi... ma poate ajuta cu un manual de reparatii pt un golf3 in engleza sau romana? deja am pus berea la rece :icon_thumright:, multumesc anticipat .......tzotzo_geo@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna venit colegul tzotzo_geo vad ca esti nou. Raspunsul tau il gasesti la postul 170. Cred ca este vorba de un manual pentru golfurile TDI tindand cont de masina din semnatura ta.

Fara suparare dar pe viitor incearca sa citesti acele cateva pagini care se regasesc in topicul respectiv, poate raspunsul la intrebarea ta l-a dat deja un coleg. Numai bine. :)

Modificat de v@sy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

salut baieti. as avea si eu o intrebare pentru cei care au "rasfoit" manualele postate. are vreo unu detalii de genu: cote arbore, cilindru, cote reparatii...etc. sau nu stiti pe unde gasesc asa ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un manual service pt. golf 4 TDI AXR 2004 lb. romana sau engleza? Ma ajuta cineva? Nu am reusit sa downloadez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incearca la aria g4 poate t ajuta ei. aici e numai g3 si vento

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi trimiteti si mie manualu pt golf 3 pe adresa de mes crysty_1310@yahoo.com va rog foarte mult si daca aveti si pt dizel si daca e in limba romana ci atat mai bine va multumes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

sal..mai pune o data ,te rog, manual ptr Vento!ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Manualul e la postul 169, 170 la pag anterioara

E asa greu sa te uiti putin in urma?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Sant nou pe forum si cu scuzele de rigoare nu prea stiu cum sa il folosesc am o mare rugaminte cine vrea sa imi trimita si mie manualul de preperatii pt g3 benzina cod ABU va rog daca se poate pe ID ; marean_careeste sau pe marean_careeste@yahoo.com

va rog ajutatima cu manualul .Va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Parca sunteti beep...s-a postat de N ori linkul! Ce e asa greu sa faceti click ? Nu-l vreti cumva printat si legat, cu coperte lucioase ?!

http://89.41.184.28/vw/manual_G3.rar

Modificat de taz21
Sunt noi si le este greu sa caute
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poate ca s-au ferit sa spuna in gura mare , fiind o mica problema cu dreptul de autor....

Modificat de taz21
nu mai da quote la mesajul anterior
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna venit colegul tzotzo_geo vad ca esti nou. Raspunsul tau il gasesti la postul 170. Cred ca este vorba de un manual pentru golfurile TDI tindand cont de masina din semnatura ta.

Fara suparare dar pe viitor incearca sa citesti acele cateva pagini care se regasesc in topicul respectiv, poate raspunsul la intrebarea ta l-a dat deja un coleg. Numai bine. :)

multumesc mult pt manual, un gest intradevar frumos :251:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

GTI 85 daca ai citit mesajul meu scrie acolo ca sant nou pe forum si nu ma prea pricep si mai mult decat atat miam cerut si scuze cred eu ca intrun mod cat se poate de civilizat. din respect pentru acest forum,imi cer de la tine scz in mod personal , daca tea deranjat asa tare postul meu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era la modul general, pentru ca nu e normal sa intrebi de link in timp ce e afisat chiar pe ultima pagina....trebuia doar facut click pe el. Cu ala incepe pagina asta. Asta nu are legatura cu faptul ca esti nou. Bun venit si nu o lua personal ! Cele bune !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Link-urile cu manualele sunt afişate, aşa ca topicul se inchide.

Daca apar si altele va rog sa ma anuntati pe PM si se redeschide topicul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Prin intermediul colegului ultimu_neuron, pe care

Modificat de taz21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

De la colegul eleet :cool:

linkurile de download pentru Manualul de intretinere si reparatii auto H.R ETZOLD

Manual

Modificat de taz21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...
  • 2 years later...
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!