Jump to content

Intalnire de iarna 2007


X-Ecutor
 Share

Postare recomandată

Nu ma asteptam sa fie atatea seat-uri. Desi am ajuns tarziu - erau inca o gramada se seat-uri. M-a impresionat cum a crescut numarul lor - exponential as zice - fata de anul trecut in iarna. SEAT rules !

post-5361-1168703107_thumb.jpg

post-5361-1168703118_thumb.jpg

post-5361-1168703128_thumb.jpg

post-5361-1168703148_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    17

  • X-Ecutor

    12

  • Bogdan_wrc

    8

  • o3_cep

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

:vaidecapulmeu: dar de ce nu puneti pozele toti acolo, pe topicul principal?

si stiti ca daca pica iar forumul, se pierd iar pozele....incercati cu imageshack, sau cu un fiser pe FTP.

my 2 cents :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vina o port eu ca m-am grabit cand am ajuns acasa si am pus aici :vaidecapulmeu: Oricum am postat si acolo si am dat linkul de aici.

In afara de dana, noi am pus pozele cu imageshack, dca dai un click dreapta si properties o sa vezi ca linkurile sunt toate de pe imageshack ;)

Nice to see you again man, aproape sa nu te recunosc :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A iesit misto intalnirea. Desi nu cunosteam pe nimeni dinainte, m-am simtit foarte bine. A trebuit sa plec ceva mai devreme si am ratat sesiunea foto. O sa incerc sa ajung la cat mai multe....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adevarat, multe seaturi.... Le statea bine asa la toate impreuna.... :beerchug:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le statea bine! Dupa ce au fost impartite pe "caprarii", le statea si mai bine:P

Dar nici celelalte marci nu au fost mai prejos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ X-Ecutor Multumiri pentru revista auto emocion. Felicitari Seat! ati fost la inaltime. A meritat sa vin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In sfarsit pot sa intru pe userul si parola mea !! :P :P

Desi mai putin cunoscuti (nu sunt prezenti pe forum) pe langa reprezentantii avia-alto syncro si importatorul a fost prezent la eveniment (chiar prin conducere - product manegerul seat / romania). Nu stiu cum a fost la 10.00 pt. ca eu am ajuns tarziu (ora 12.00).

Totusi am mai prins cateva reprize cu noul cupra; am remarcat revistele aflate pe majoritatea seaturilor etc.

M-a ipresionat placut forfota din jurul marcii seat (am remarcat posesori de vw, audi care veneau sa descopere ce goodies au mai aparut pe masinile seat).

M-am bucurat sa re-intilnesc multa lume - imi pare rau ca nu i-am prins pe restul.....

Una peste alta marca seat nu a mai fost cenusereasa grupului in niciun plan. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

motanule, te-am ratat si de data asta. poate mai vii pe la bucuresti, la intalnirile saptamanale, cu ceilalti din ploiesti: fusco, bogdan wrc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe mine mai degraba ma prinzi la intilnirile "de sezon". La cele saptaminile vin rar. Daca se organizeaza ceva special Seat (da-mi PM si imi schimb acest obicei; sa ne strangem macar 5 seaturi).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de strans o sa ne strangem mai mult de 5 sigur. nu asta e problema, dar ai vazut ce multe seaturi au fost...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La ultimele intalniri saptamanale au fost cateva seat-uri. Si de ceva vreme... o bucata skoda mai putin, o bucata seat mai mult. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu unde v-ati intalnit, intr-ucat e primul post pe acest forum, insa promit ca de data viitoare veti vedea si mai mult cu un seat la intalniri. Tre' sa caut p-acilea sa vad unde tre sa vin, ca am ramas in ceata putin, ba la politehnica, ba la polivalenta, nu mai stiu.

Apropo: Salutare, si bine v-am gasit, sunt nou-venit: Andrei Filip - Seat Ibiza, cred ca tre sa apara in profil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

te asteptam, andrei. intalnirile de joia de la polivalenta nu se mai tin deocamdata, te asteptam la cele de duminica, la politehnica, la coloana infinitului, incepand cu ora 11.

si felicitari pentru alegere. bine ai venit in clubul seat.

am reusit sa uploadez si filmuletul de la intalnire:

http://www.youtube.com/watch?v=5goijrLMn4w

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A fost interesant dar bag de seama ca distractia (aka seat->karting) a inceput dupa ce am plecat eu. Ce sa mai zic - am incercat Ibiza lui CristiN (adica m-am suit in ea, m-am impins in scaun, am tras de schimbator, am incercat sa-i rup cate ceva dar n-am reusit :lol: ntzz, glumeam, fireste - daca ar fi sa-mi iau o masina din clasa mai_mica_decat_leonul - Ibiza s-ar numi :lol: ), am discutat cu Benzaru, E-Xecutor, DRE, o3_cep, bj, Iceman, barbanero, gabryell23 (cu siguranta imi mai scapa ceva nume..), ne-am mai aratat zgarieturile de pe masini, condensul din stopuri. Cei de la Alto Syncro au venit cu noul Cupra (o culoare de-a dreptul frumoasa pe masina asta!), ne-au impartit reviste, sepcute (a, sa nu-l uitam nici pe E-Xecutor cand vorbim de reviste!). SEAT-urile - mai multe decat Skoda (nu gresesc, nu?). Pentru prima data m-am urcat si eu intr-o broscuta (VW, de 40 de ani..), i-am vazut si motorul ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super intalnire!A fost o adevarata placere sa cunosc personal alti posesori de Seat,care vad ca se inmultesc.Felicitari organizatorilor.Ceea ce regret este ca nu m-am bagat si eu cu ceilalti colegi de forum la karturi :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4 Members: CristiN, bj, Benzaru, AIX

Se pare ca seatistii dorm putin, stau si citesc forumul noaptea dupa ora 12.

AIX, si mie mi-a placut mult discutia, poate facem si o intalnire numai de seaturi.

Cu carturile a fost super distractie... numai ca am prins o raceala...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu trebuie sa mai vin cu poze, dar am fost lenes... am sa incerc ca cel tarziu maine seara sa fie si pozele de la mine undeva sus pe net si sa pun aici link-urile.

X-Ecutor multumim ca ai strans "grupul SEAT" impreuna: a fost foarte placut. De fapt e si normal pentru genul asta de oameni care aleg masini asa frumoase :P

Asta e un sentiment al meu, ca trebuie sa ai ceva anume ca sa iti placa marca asta de masini :banghead:

Eu trebuie sa spun ca m-am simtit plin de mandrie si ma infoi ca un cocos de cand am vazut cate Leoane M1 au venit la intalnire. Va multumesc la toti si vreau sa va spun ca m-am bucurat nespus sa pot vedea atatea Leoane la un loc. De fapt despre tot grupul Seat-urilor putem spune ca nu ne-am facut deloc de rusine. ;)

LA MAI MARE!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi pare rau ca am plecat cam repede :banghead:

Dar cand a intrat soarele in nori, eram deja inghetat. Am ratat si regruparea pe categorii si kartingul ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A fost super la intalnire. Am facut si o diagnoza multumita lui Baracuda ;) . Pacat ca a batut vantul si a fost cam frig :banghead: Dar atmosfera a fost una deosebita. Abia astept urmatoarea intalnire!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu vreau sa-i multumesc lui baracuda, pentru diagnoza. ma bucur ca n-are nimic masina pana acum.

urmatoarea intalnire a fost deja, duminica la ora 11.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu trebuie sa mai vin cu poze, dar am fost lenes... am sa incerc ca cel tarziu maine seara sa fie si pozele de la mine undeva sus pe net si sa pun aici link-urile.

X-Ecutor multumim ca ai strans "grupul SEAT" impreuna: a fost foarte placut.

LA MAI MARE!!!!

Asteptam si pozele tale man cu Leon 1 mai ales :banghead: , si nu trebuie sa-mi multumesti pt nimic, e un merit colectiv ca ne-am strans atatia.

Sper sa ne mai strangem asa la un eveniment seat cu driveteste cat incape.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vina o port eu ca m-am grabit cand am ajuns acasa si am pus aici :Driver: Oricum am postat si acolo si am dat linkul de aici.

In afara de dana, noi am pus pozele cu imageshack, dca dai un click dreapta si properties o sa vezi ca linkurile sunt toate de pe imageshack ;)

Nice to see you again man, aproape sa nu te recunosc ;)

da, ok, am vazut mai multe poze puse direct pe forum si de asta. dar nu am urmarit cine le-a pus.

normal ca nice to see u.

scuze ca nu am stat de vorba mai mult -valabil pt toti pe care ii cunoscu si nu numai-, dar erau atatia pe care vroiam sa ii salut, atatea masini de admirat... ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am tras un chiptuning de la baietii de la intrare...cunostinte mai vechi de-ale mele.Se misca ceva mai bine masina si consumul neasteptat de scazut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!