Jump to content

Intalnire de iarna 2007


X-Ecutor
 Share

Postare recomandată

Din experientele din anii trecuti cand posesorii de Seat au fost cei mai slab reprezentati, m-am sfatuit cu CristiN si am decis sa facem un topic separat pentru acesta intalnire.

In acest fel cat mai multi posesori de seat de pe forumul nostru sa stie de aceasta intalnire si daca sunt interesati sa-si anunte participarea.

Intalnirea de iarna 2007 ( http://vwforum.ro/index.php?showto...8379&st=120 ) va avea loc conform spuselor lui Voinea:

sambata 13.01.2007 - incepand cu ora 10:00 - AMC KART - Pipera intalnire de iarna vwForum.ro

Padocul circuitului va fi tot al nostru. Daca nu este zapada cu siguranta avem si karturile out-door la dispozitie! . Daca e zapada doar cele din sala.

Resaurantul traffic (max 50persoane) va permite bauturi si ceva mancare (sandwich + pizza)

Parcarea o sa incerc sa o trasez pe o foaie si ne vom aseza organizat pe marci/modele. Cine are timpul necesar sa ma ajute in organizare la fata locului sa ma contacteze. Exact pentru parcare organizata va fi nevoie de ceva ajutor.

Estimez peste 100 masini prezente (asa a fost si data trecuta si acum doua dati iarna)

Unii dintre noi ne mai stim de la intalnirile saptamanale, acum avem ocazia sa ne intalnim cat mai multi.

La aceasta intalnire masinile vor fi parcate pe categorii, noi reprezentand toti marca Seat. Ca sa stim cat loc vom rezerva in parcare pt noi eu zic sa facem o lista cu cei care vor sa participe :P :

The List :vaidecapulmeu:

1. x-ecutor

2. ?

3.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    17

  • X-Ecutor

    12

  • Bogdan_wrc

    8

  • o3_cep

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

The List

1. x-ecutor

2. CristiN

3. ?

4.

PS: cei care nu vin au direct warning si 2 saptamani de vacanta din partea mea. poate pune si xecutor ceva. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca reusesc sa vin anul acesta, voi veni cu Golful IV. pt ca teoretic asta e masina mea. nu pt ca nu as vrea sa vin cu Ibiza.

dupa cum observati ma "bag in seama" la orice intalnire SEAT, ca inca ma consider posesor si fan. dar sper sa ne vedem acolo. las stafeta de anul trecut cand am fost printre particpantii cu ibiza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

no problem, man, tot vag e... desi mai urata :P

ne vedem acolo, la o cana de ... ceai fiert. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

no problem, man, tot vag e... desi mai urata :P

ne vedem acolo, la o cana de ... ceai fiert. :vaidecapulmeu:

hahahahah... :P

las ca vin cu ibiza in suflet, poftim. ca am loc de ea acolo. si de Skoda tatalui ca sa impac pe toti !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hahahahah... :P

las ca vin cu ibiza in suflet, poftim. ca am loc de ea acolo. si de Skoda tatalui ca sa impac pe toti !

Daca vrei sa ii impaci chiar pe toti... fa cumva si fa loc si de un Audi. "oooo"

:vaidecapulmeu:

Modificat de o3_cep
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bogdane cu siguranta o sa fii printre noi acolo. Ma bucur ca s-a anuntat Dre ( nu ne-am mai vazut de mult ). La fel nu am mai vazut de mult pe Faraonu', pe crazydane, Mircea, Flp, Ishvian, pe conchita (nu stiu daca vine din america de sarbatori)

Ar fi super tare sa ne intalnim toti de pe aria seat pentru ca voi ati creat si muncit forumul seat.

De pe aria Leon: Toni, Alex (chiar daca are Octavia acum :P ), Zorin, Havoc, BJ, edy1092, MOTANUL,Swat Cat, crazydane

De pe aria Ibiza/Cordoba: Benzaru, Liviu Loto, Panzer Problem, Chera, Alexdm, Grace

De pe aria New Leon / New Toledo / Altea: vincentsv, Cristi_fx, lucus80, BICOLORUL, Dreleon, Hubertus, Black shadow

Cu siguranta am mai uitat pe cineva dar o sa revin mai tarziu cu completari.

Toti oamenii de mai sus sunt responsabili pentru forumul seat :vaidecapulmeu: si ar fi tare frumos sa ne intalnim cu totii macar odata pe an.

Later edit: am uitat lista :P

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. :P

6.

.

.

.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe langa cei mentionati de xecutor, mi-ar placea sa-i vad la intalnirea de iarna pe:

- fia (ibiza);

- 23rin, Iceman si AIX (noul leon);

- bj (leonul anterior).

daca am uitat si eu pe cineva, sorry. sunt sigur ca ne vedem acolo cati mai multi, sa aratam ca si noi facem parte din familia vwforum. go seat go!!!!!!!

Later edit: si eu am uitat lista :vaidecapulmeu: :

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. :P

6.

.

.

.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6.:vaidecapulmeu:

.

.

.

O sa vin si eu. Nu am mai fost la nici o intalnire pana acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. Benzaru

8. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai zic ca o sa apar si eu, daca nu apare ceva neprevazut intre timp. :icon_rendeer:

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. Benzaru

8. AIX

9. :question:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. Benzaru

8. AIX

9. Boby-HRZ

10. :icon_rendeer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sper sa ajung si eu daca pot.

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. Benzaru

8. AIX

9. Boby-HRZ

10 bruk74

11. ...

Modificat de bruk74
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. Benzaru

8. AIX

9. Boby-HRZ

10 bruk74

11 Cristi_fx

12. :icon_santa:

O sa vin si eu, macar sa va salut. Nu am mai fost niciodata si nici la intalnirile saptamanale.

Din ce am mai citit se pare ca merita.

Modificat de Cristi_fx
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma bucur cand vad ca se mareste lista :angry: abia astept sa facem niste poze cu masinile :vaidecapulmeu:

Sa nu uit lista:

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. Benzaru

8. AIX

9. Boby-HRZ

10 bruk74

11 Cristi_fx

12. :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru ca nu am fost la nicio intalnire organizata de voi pana acum, sper si imi doresc f mult sa ajung si eu la aceasta intalnire.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bine man, atunci te trec pe lista :D

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. Benzaru

8. AIX

9. Boby-HRZ

10 bruk74

11 Cristi_fx

12.gabryell23

13.

14. :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am ramas cam in urma cu intalnirile, dar pe asta nu pot sa o ratez.

1. x-ecutor

2. CristiN

3. DRE

4. o3_cep

5. lucus80

6. uhu10uhu

7. Benzaru

8. AIX

9. Boby-HRZ

10. bruk74

11. Cristi_fx

12. Barbanero

La multi ani si un An Nou Bun si Fericit!

Modificat de Barbanero
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu promit nimic... daca sunt in bucuresti vin sa va arat o fata de cupra ;) si niste oglinzi vopsite pe ibiza ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok. sa intelegem ca nu te treci pe lista... ar fi frumos sa vii si tu...

a, si bara de cupra am vazut-o in trafic, pe la piata sf. vineri... :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu vreau sa par superstitios, dar ziua este 13 ianuarie, eu as fi al 13 inscris etc :blink:

Ciudat este insa cum ai resusit sa-mi vezi fata de cupra ... adica ori ai fost pieton ori erai pe celalalt sens, altfel nu-mi explic ... de obicei lumea imi vede spatele masinii :lol:, in oglinda nu are timp sa vada in detaliu despre ce e vorba, vede doar ceva galben ca se apropie :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eram amandoi la semafor.... ca sa facem stanga pe calea calarasi spre unirea. si te-ai uitat la mine, eu la tine, si atat.

a, si ziua de 13... eu sunt nascut pe 13 dar ai mei m-au trecut pe 12, ianuarie evident. asa ca... nu prea cred in asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!