Jump to content

programere RAR online


MOTANUL
 Share

Postare recomandată

:(

http://www.rarom.ro/ + programari (coloana din stanga) + Programare ONLINE

sau http://prog.rarom.ro/programari.htm

Programarea online a durat max 5 minute. Apoi am vrut sa sun sa-mi confirme ca sistemul functioneaza si am programare. (telefonul a stat pe robot fix 30 minute dupa care am renuntat... :( ).

Oricum la sfarsit te pune sa printezi o hartiuta care arata exact ca cele eliberate la casierie. Asa ca ma duc direct acolo. (am abandonat sa verific la telefon)

Apropo - online programarea s-a facut fix in 2 zile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Du-te fara grija ca e verificata de mine.Oamenii au inceput sa se miste "mai cu talent".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:unsure: Numai pentru Bucuresti se poate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oamenii au inceput sa se miste "mai cu talent".

La Cj e aceeasi nesimtire. Traim intr-o tara in care daca esti cinstit ajungi sa regreti. M-am programat telefonic pe vineri la 8.30. Exact la 8. 30 intram pe poarta plin de admiratie pt seriozitatea lor. Din acel moment am stat o ora jumate in curte avansand spre poarta. Am iesit cu masina identificata (operatiune de 2-3 minute) la ora 11. Am primit actele la ora 12.30 In tot acest timp am vazut o gramada ce primeau actele peste rand, intrau cu masinile pe la "iesire" etc.

Mi-am facut identificarea cinstit (noroc ca aveam de lucru cu mine la niste hartzogarii si nu m-am plictisit) dar e ultima data. Toate programarile astea sunt praf in ochi. Tot 4 ore stateam si pe vremea cand era fara programare....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai dreptate,Lautrec.

Eu am o relatie la Rar Bucuresti si ei intr-adevar asa procedeaza:te baga printre randuri,dar totusi astepti si asa sa te strecoare.Nu-i frumos,dar si eu am folosit sistemul asta in dauna altora ca tine..

Trebuie sa dai din coate ca sa supravietuiesti,asta este realitatea in tara la noi.

Luigi Vicol

Modificat de l.u.v
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mda. Imi amintesc ca la Iasi am stat 3 zile. Si a treia zi era urmatorul si nu mai voia sa mai primeasca. M-am pus cu masina in poarta sa nu mai intre baietii smecheri si au mai lasat citiva. Era jale. Totusi sa stai de la 4 dimineatza pina la 4 dupa-amiaza trei zile parca iti cam trece si de bun simt si de alte alea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am mai fost pe la ei de doua ori. o data am lasat masina in fata portii de seara si dimineata eram printre primii. astfel am rezolvat rapid pt acea vreme, in circa 6 ore. reusisera doar vreo 10 sa-si vare masinile in fata mea + pilele de rigoare. apoi data urmatoare am intrat si io pe la iesire pt ca era musai sa fac uz de astfel de metode - fara un pic de bunavointa din partea lor nu treceam veci testul de gaze. acum am pus botul la faza cu programarea si chiar credeam ca daca ei zic 8.30 la 9 voi fi cu masina identificata :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai dreptate,Lautrec.

Eu am o relatie la Rar Bucuresti si ei intr-adevar asa procedeaza:te baga printre randuri,dar totusi astepti si asa sa te strecoare.Nu-i frumos,dar si eu am folosit sistemul asta in dauna altora ca tine..

Trebuie sa dai din coate ca sa supravietuiesti,asta este realitatea in tara la noi.

Luigi Vicol

Daca nu ar mai fi din acestia ca tine, care sa apeleze la pcr, sa vezi ce frumos s-ar respecta toate... Dar atata timp cat vor exista, vom privi neputinciosi cum se strecoara in fata si ne rad in nas...

PS, nu te simti obligat sa raspunzi, nu este un atac personal, iar daca te simti jignit, imi cer scuze de pe acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Goofy,nu ma simt obligat dar iti raspund.Din pacate sistemul te impinge sa te strecori,si tu,eu,el facem asta,oricit bun simt ar exista.Totul tine de lege,mai exact de aplicarea ei.Ce rost are daca nu este aplicata??

Tuturora ne-ar conveni ca lucrurile sa mearga snur,dar deocamdata nu se poate..

Sanatate.

Luigi Vicol

Modificat de l.u.v
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai cand se poate?!

Daca eu nu fac nimic, tu nu faci nimic,el nu face nimic...stam si ne uitam si ne plangem ca nu merge treaba!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Nu inteleg discutia; eu m-am programat on-line si stateam cu grija ca o sa fie probleme. Programarea s-a facut dupa 2 zile (lucru pe care nu l-am reusit la telefon niciodata) si totul a decurs fara probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai nou s-a cam stricat cu programarea on-line si in voluntari

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!