Jump to content

e.q.car services


kubera
 Share

Postare recomandată

stie cineva ceva despre acest service,daca sunt seriosi?mi-a fost recomandat de catre alianz pentru daune pe polita casco.multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai zi-ne macar unde e situat poate stie careva ceva despre el.

Salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

este in pipera pe dimitrie pompei nr.5 la capatul lui 16.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut ca nu prea a auzit nimeni de el asa ca m-am sacrificat :D si am mers pana acolo.deocamdata prima impresie este buna.doar s-au uitat la masina si m-au programat,urmand ca ei sa comande piesele.dupa ce voi avea terminata lucrarea va spun impresiile finale :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Am fost acolo si am rezolvat problema.Din cate mi-au spus nu se baga la motor la probleme mari.In rest au facut treaba buna dar trebuie sa fiti atenti sa faceti semne pe piese sa fiti sigur ca nu va procopsiti cu altele mai proaste.La mine au dat jos capacul la motor cu toate ca nu aveau de ce.Asa ca daca sunte-ti atenti si nu aveti unde merge in alta parte este bun si serviceul asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!