Jump to content

Recensamant pe categorii


Vizitator
 Share

Recensamint pe categorii, Leon, Altea, Ibiza sau altele ???  

373 voturi

  1. 1. Recensamant pe categorii

    • Leon 1M
      78
    • Toledo
      26
    • Ibiza
      110
    • Cordoba
      34
    • Leon 1P
      73
    • Altea
      18
    • Toledo
      11
    • Arosa
      4
    • Altele (Alhambra, Inca, Malaga, Vario, AlteaXL)
      13
    • Exeo
      3
    • Leon 5F
      5


Postare recomandată

  • 1 month later...

Toledo Style plus 1.6 TDI 115 cp model 2016 ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Fericit posesor (de 10 zile) de Leon Xperience 4Drive 184 Tdi DSG :)

MY 2016.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt curios de ce ai facut alegerea asta, avand in vedere modelele pe care le ai in profil. Cum ti se pare masina fata de un SUV Hyundai si un alt cross over din grup?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut cu nevasta-mea o gluma: Hyundai -ul e ca un pantalon de trening, Touranul ca un blug bine croit si Seatul ca o pereche de colanti. Am vrut sa dam Hyundaiul si sa luam ceva echivalent cu cutie automata pentru nevasta, eu am propus X3, Q5, Q3, nevasta (care merge mai mult cu ea) zice nu vreau premium sa pling la revizii si in Bucuresti sa se sprijine toti de ea, eu am zis OK, hai sa luam un Tiguan, am configurat, am intrebat, la pret semnificativ mai mic am gasit Seatul asta care e nitel mai mare ca Tiguanul si gata achizitia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oricum, frumoasa combinatia de motorizare - cutie si tractiune integrala. Sa o stapanesti sanatos. Ma bucur ca din ce in ce mai multi  descopera ca exista Seat si ca nu e chiar atat de jos ca si calitate, in comparatie cu VW.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fericit posesor (de 10 zile) de Leon Xperience 4Drive 184 Tdi DSG :)

MY 2016.

Echiparea si motorizarea de vis pentru cei care vor Leon :) . Drumuri faine sa aveti impreuna :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc frumos. Rationamentul final a fost simplu vis -a - vis de Tiguan: am luat o masina mai mare, mai ieftina si cu performante muuuult mai bune, iar calitatea la interior e peste Tiguanul actual.

Iar dotarile sunt aproape de maxim: full led, piele cu alcantara, navi mare, trapa panoramica, DCC, volan cu padele etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cit despre originea Seat, eu n-am niciun fel de prejudecati, in fond Audi Q3 se produce in aceeasi fabrica.

Modificat de vdragos
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!