Jump to content

Unde fac o geometrie ca lumea?


Valix
 Share

Postare recomandată

La Dudesti depinde la cine mergi. Am inteles ca cel mai bun, e un tip mai in varsta "nea Nicu"

Si eu am fost la el si a iesit OK.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am facut geometria de 2 ori pe dudesti la Autosoft,a iesit prost mereu...trage dreapta si volanul inclinat in stanga.

A3a oara am facut-o la un stand de cartier,au reusit sa o faca sa nu mai traga dreapta aproape deloc,dar volanul tot stramb a ramas,asa ca am fost la mecanic,am scos volanul si l-am dat 2 dinti mai in dreapta,acum e perfect drept si masina nu mai trage decat extrem de putin dreapta.

Ma gandesc cu groaza ca schimb amortizoarele si trebuie sa trec din nou prin calvarul geometriei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu fac pe Fundeni la vulcanizarea din vale dupa Petrom pestre dum de Opel(sensul de mers spre morarilor).La toate masinile la care am facut geometria a iesit ok.Ultima oara cand am facuto ,mi-a spus baiatul de acolo;nu iti iau bani pt ca ai un joc mic in bieleta directie stanga..si nu garantez ca iese ok.I-am spus sa faca treaba asa...si a iesit perfect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gheorghiu Victor

incearaca pentru geometrie la Sama service. din cate stiu eu sunt cei mai ok.nu e normal sa iti aranjezi volanul intr-un service si geometria in altul.toate in acelasi sevice.bafta ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Geometrie foarte buna se face si la Primat Gold, tot pe Fundeni, mai sus de Opel mergand spre avion.Este un nene Ivan si un tip George (sau cel putin erau!) care-si fac foarte bine treaba.Eu am fost foarte multumit si am facut la multe masini geometrie si n-am avut nicio problema.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Primat Gold este si pe Barbu vacarescu....am fost la ei sa schimb anvelopele.Mi-au lasat o impresie buna,ce mi-a placut e ca strang prezoanele cu cheia dinamometrica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!