Jump to content

407 coupe vs alfa 159 vs passat


quicky
 Share

Postare recomandată

da asta clar ghinion!;) sper sa se rezolve cat mai repede si sa itzi vina repede!

macar astea sa fie cel mai mare ghinion si sa se rezolve ce sa zic ..imi pare rau!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • quicky

    46

  • godoroja

    25

  • di0

    16

  • ryco78

    16

Top Posters In This Topic

daca nu s-au livrat banii se poate renunta la comanda. oricum ei nu dau comanda pana nu iau banii, iar banca sau firma de leasing livreaza banii numai dupa ce tu iti dai acordul, prin semnarea acelor acte pe care spui ca inca nu le-ai semnat. speram sa fie totusi o mica problema si sa se rezolve iar rezultatul sa fie masina pe care ti-o doresti. succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vinde Passatu' si ai bani de avans :)

Oricum, nasol, ce sa zic. Bafta in continuare. E o alegere cat de cat ok, mai bagi o remapare si e chiar decenta masina :D

Modificat de di0
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vinde Passatu' si ai bani de avans :D

Oricum, nasol, ce sa zic. Bafta in continuare. E o alegere cat de cat ok, mai bagi o remapare si e chiar decenta masina :D

Am vorbit cu dealer-ul de la PBN si am convenit sa mai asteptam o saptamana, poate reusim sa ii reconvingem pe ai mei socri sa ia masina...inchipuiti-va, le dau passat 4motion 1.9tdi 131cp 94.000km(reali) highline navigatie, cdchanger etc cu 6000euro!!!! si ei nu vor :)

sper sa gasesc o solutie pentru ca stau cu actele de audi in casa si mor cand ma uit la ele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa nu te superi pe mine, dar nu vrei sa-i intrebi daca vor o fabia 1.2 htp :D , are reviziile la timp si este ingrijita :), si este model 2004 :D

Bafta si sa ai pana la urma si putin noroc si sa iasa asa cum doresti ca parca prea mult "ai patimit" pentru o masina. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu nu inteleg totusi de ce vrei sa renunti asa usor la Passatul tau High Line, 4 Motion, 131 CP din 2002 cu asa putini km la bord (94.000 KM). Are dotari foarte bune, consuma acceptabil si este si destul de aspectuos. Eu in locul tau i-as pune niste jante de 17'' cu design interesant si cauciucuri 225/45 R17, i-as face o remapare (165-170 CP), i-as pune Xenon daca cumva nu are din fabricatie, i-as monta un sistem de sunet mai performant si as remedia toate eventualele imperfectiuni pe care le are in momentul de fata. Toate acestea te-ar costa cam 2.000-2.500 euro dar te-ar face sa uiti de ideea ca trebuie neaparat sa schimbi masina pe care o ai.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu nu inteleg totusi de ce vrei sa renunti asa usor la Passatul tau High Line, 4 Motion, 131 CP din 2002 cu asa putini km la bord (94.000 KM). Are dotari foarte bune, consuma acceptabil si este si destul de aspectuos. Eu in locul tau i-as pune niste jante de 17'' cu design interesant si cauciucuri 225/45 R17, i-as face o remapare (165-170 CP), i-as pune Xenon daca cumva nu are din fabricatie, i-as monta un sistem de sunet mai performant si as remedia toate eventualele imperfectiuni pe care le are in momentul de fata. Toate acestea te-ar costa cam 2.000-2.500 euro dar te-ar face sa uiti de ideea ca trebuie neaparat sa schimbi masina pe care o ai.

Ai perfecta dreptate. Dar totul a plecat de la ideea ca socrii nu prea au ce masina serioasa sa isi ia cu 8000 euro (decat Logan) si atunci am vrut sa le facem un bine si sa le vindem masina la pret mult mai mic.

Binenteles ca daca ramanem cu masina asta o sa o facem super de super, dar speram totusi la acel A6 :) Vom vedea pana la sf saptamanii daca ii convingem

Modificat de quicky
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!