Jump to content

Odorizante Auto


VEKAU
 Share

Odorizante auto  

1.681 voturi

  1. 1. Ce odorizante auto folositi?

    • Ambipur
      396
    • MyShaldan
      131
    • TurtleWax
      36
    • Wunderbaum
      435
    • Ma Fra
      39
    • Sonax
      37
    • Arexons
      62
    • California Scents
      256
    • Altele (braduti de la benzinarie, imitatie ambipur, etc.)
      395
    • Nu folosesc
      35


Postare recomandată

Daca stau sa ma gandesc singurele conserve care au tinut cu lunile au fost alea cumparate acum cativa ani, modelul aratat de tine, cel pe care vrei sa il cumperi, la mine nu tine mai mult de o saptamana.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

alea cu capac, prima poza... alea sunt praf...

 

Alea din al doilea link au fost ok.

Modificat de Mumus.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Florin, ambele modele sunt originale doar că, cele Spilproof sunt trecute ca fiind de casă și cele Car scents pentru mașini. În interior e ACELAȘI conținut.

Modificat de IONUTBLV
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum imi dau seama daca este original sau nu ? De aici il iau. eu cand am cumparat acum 3 ani asa arata cutia.

 

Mi-a venit comanda, am luat modelul fara capac de plastic. Miros foarte puternic! Am dat 9 lire cu tot cu transport pentru 4 ''conserve''.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa vedem cata tine :)

Gata, am fost acum in dedeman, miroase de rupe :-) sper sa tina.

Imi vine sa las capacul pe el, ca si asa miroase suficient de tare. :-)attachicon.gif20140926_090905.jpg

La mine dupa o saptamana inca miroase tare, si sunt racit :) Modificat de Mumus.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Update, inca moroase bine, mult mai ok decat conservele de neorigine, ca prima, in ambalajul vechi a tinut multe luni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A incercat cineva CS Pina Colada? Momentan folosesc Wunderbaum Pina Colada si e cam singurul miros care imi place asa ca ma gandesc serios sa incerc CS Pina Colada varianta aceasta : http://www.ebay.co.uk/itm/California-Scents-Organic-PINA-COLADA-Air-Fresheners-/130337046141?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1e58b17e7d  ( de unde a comanda si userul @florin03). Eventual daca exista mirosuri asemanatoare de la CS cu Wunderbaum Pina Colada sunt deschis la sugestii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am comandat CS delight de pe ebay, maxim 1 saptamana tine in Casa, cred ca s-au prostit de tot pentru ca inainte tineau 2 luni fara probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

the_punkreas2003

Si Organic Jasmine imi place. Nu am avut probleme cu durata mirosului pana acum. Nici nu am comandat din surse dubioase. Ori Colin ori Dedeman :)

Modificat de the_punkreas2003
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici cele din dedeman brasov nu sunt ce au fost odata, Adica tin max 1 saptamana doua...

 

Eu la varianta gel nu prea mai simt nimic, sa aibe vreo 3 saptamani, eu insa cred ca m-am obisnuit cu mirosul, trebuie sa invit colega de munca sa miroase  un pic, sa vad ce zice.

Daca nu uit, testez maine.

Modificat de Mumus.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

majoritatea nu sunt disponibile pe la noi.

eu am vazut doar yanke candle si perk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A corectat Florin, multumesc! Intradevar nu se gasesc, dar se poate comanda de pe ebay sau amazon. Imi puteti recomanda un miros asemanator ca si a lui Wunderbaum Pina Colada (cine stie) cu ceva in forma solida, vent clip, etc. Pe scurt acelasi miros sub alta forma. Multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu folosesc de ceva timp Areon Silver si sunt foarte multumit, chiar miroase bine si persista mirosul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De unde ai luat si cat a costat ? Ma gândeam sa iau si eu ceva de la California Scents, dar nu stiu ce aroma sa aleg..:d

Modificat de 21Luk
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici cele din dedeman brasov nu sunt ce au fost odata, Adica tin max 1 saptamana doua...

Eu la varianta gel nu prea mai simt nimic, sa aibe vreo 3 saptamani, eu insa cred ca m-am obisnuit cu mirosul, trebuie sa invit colega de munca sa miroase un pic, sa vad ce zice.

Daca nu uit, testez maine.

Dupa vreo luna jumatate, varianta pe gel este super! Eu mirosul il simt vag, il simt, dar asa, slabut, in schimb daca deschide usa cineva, imedeat simte mirosul, si spune ca se simte tare. :) Modificat de Mumus.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De unde ai luat si cat a costat ? Ma gândeam sa iau si eu ceva de la California Scents, dar nu stiu ce aroma sa aleg.. :D

depinde de gusturi.

s-a mai vorbit.

din ce am folosit eu, iti recomand Coronado Cherry,Golden Delight, Verri Berry.

NU iti recomand Newport New Car

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!