Jump to content

Intalnire/Eveniment Seat cu Test Drive


Vizitator
 Share

Postare recomandată

FFFFFFFFFF sigur e tdi !!!

are tdi pus sub semnalizarea de pe aripa stg fata

si parca tsi d sunt rosii nu sunt sigur dar daca treci seara pe la tineretului il vezipe partea dreapta cum te duci spre unirea!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hop si eu ca doar suntem frati, copiii VW-Audi...Skoda+Seat. I'm in.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este Leon FR TDI cu toate literele rosii de 170 CP, veste urata e ca nu a fost adus pentru test drive, apartine unuia din patronii de la Metrotehnica. Asteptam FR leon si altea pentru test drive. Cum vin o sa fim primii acolo :)

Uramatoarele 10 zile o sa fiu mai tot timpul pe la Metrotehnica, imi vopsesc masina, revizii si rezolvat ceva paranoia mai veche si o sa-i stresez la maximi!

Promit solemn! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@X-Ecutor: Vreau sa ma bag si eu printre primii :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost azi la Metrotehnica si am vorbit despre test drive cu ei. Am inteles ca Altea FR pentru drive test este in fabricatie si va ajunge cel tarziu la inceputul lui Octombrie si cel mai devreme la sfarsitul lui septembrie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Azi mi-am lasat masina la vopsit la Metrotehnica si mi-au spus ca ne pregatesc o surpriza foarte interesanta spre sfarsitul lui octombrie, sper sa fie cu drive test.

Pe langa asta au mai promis o surpiza pentru posesorii de seat de pe vwforum. Eu banuiesc ca e legat de poza de mai jos.

O sa fim informati individual pe meil.

dijeipaul.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma inscriu si eu la un drive test cand o fii vorba daca e sa mergem cu totii! sunt curios de diferetele fata de al meu !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-au cerut o lista cu posesorii de seat de pe forum si tu Ryco esti in top 5 :vaidecapulmeu:

Neaparat trebuie sa aranjam sa mergem impreuna ca datile trrecute cand a iesit super tare!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am fost si eu saptamana trecuta la metrotehnica, am intrebat de drive test si mi au zis ca o sa organizeze ceva asemanatot cu alto syncro dar nu stiu exact cand !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@X-Ecutor: Sper ca sunt si eu pe lista :)

Abia astept sa particip (daca sunt invitat, bineinteles).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nicusor chiar m-a sunat cand ti-ai pus tu jante sa ma anunte! Numai impresii bune man!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merci ex asa sper sa ajung si eu sa va cunosc si poate fac rost si de un stiker!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nicusor chiar m-a sunat cand ti-ai pus tu jante sa ma anunte! Numai impresii bune man!

Si din partea mea la fel! :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cand se organizeaza mergem cu totii nu conteaza lista. Poate sa vina orice membru vwforum!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O sa fie si o tombola c cea de la alto-syncro? (marele premiu - un test-drive de 1-2 zile cu un FR)

Ibiza FR sau Cupra o sa aiba pt. test-drive?

Multam :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu as vrea un testdrive cu leon fr 2,0 tfsi, am facut cu ibiza cupra 1,8 t si as vrea sa vad diferente. am fost weekendul trecut la avia motors si am facut test drive cu octavia 2 rs 2,0 tfsi, e interesant daca exista diferente de suspensie si stabilitate, octavia mi s-a parut putin cam barca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu sunt la fel de curios ca si voi. Imi pare rau de tot ca n-am putut sa ajung la alto la test drive. Desi am plecat de la munte mai devreme a trebuit sa ma opresc in ploiesti si n-am mai ajuns.

Cei de la metroehnica ma tin in suspans. Ibiza mea e la tinichigerie acolo. Saptamana asta ma duc sa o ridic si poate imi spun ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Si eu sunt la fel de curios ca si voi. Imi pare rau de tot ca n-am putut sa ajung la alto la test drive. Desi am plecat de la munte mai devreme a trebuit sa ma opresc in ploiesti si n-am mai ajuns.

data viitoare sa anunti! am fost plecat, deci ai o scuza..dar sa nu se mai repete!! + daca ai noroc te "combin" la un test drive cu 2.0 TFSI pe leon :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa stii ca m-am gandit sa-ti dau un telefon. Nu aveam nr ca am schimbat telefoane de vreo 2 luni. L-am luat acum din profilul tau :icon_redface:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!