Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

de pe google, avand nevoie :)

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

daca esti un nou posesor de vw si folosesti google, orice subiect relevant cauti legat de masina va aduce pe prima pagina de cautare si un link catre vwforum..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Google ^^ in mare parte tot ceea ce contine " vw " aduce pe forum :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

De pe un forum de clubseat am venit aici m-a redirectionat un prieten.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

De pe Google căutând diverse informații. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Fiind in cautarea unui Golf, google m-a indrumat catre acest forum. Poate mai imi extind si eu limita modesta de cunostinte in domeniul auto :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Salut. Practic am ,, emigrat" de pe Club Audi dupa ce am devenit proaspat posesor de VW Passat. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Cautand pe Google farame de informatii despre problemele aparute la motorul CAGA. Insa nici aici nu sunt topic-uri care sa-mi raspunda intrebarilor.

Astept sa am dreptul de a deschide subiect nou, apoi aflam daca s-a lovit cineva de anomaliile ce se pot ivi doar la masinile mele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pfff cum au trecut deja 11 ani. In 5 zile sarbatoresc 11 ani de cand sunt inscris si de cand zilnic intru daca nu sa caut atunci doar sa mai citesc una alta. vwforum e ca si ziarul de dimineata la cafea.

1.jpg.55df8f9a5efc94978d47e4d5ace91e1a.jpg

De unde am aflat de forum? de la sfantul gogu'.

Acum 11 ani, tin mine de parca era ieri, aveam primul meu golf und G3 1.4 ABD cu 60 de cai mandri, afara era frig si mie nu-mi baga caldura in masina deloc. Am incercat sa desfund radiatorul cu apa, sa aerisesc si nimic. Tot cautand pe net solutii am dat de forum si cum nu puteam posta ceva m-am inscris, initial cu gandul sa-mi postez intrebarea sa-mi repar masina si sa-mi vad de treaba (asa cum fac multi in ziua de astazi) insa m-am razgandit a 2-a zi cand uitandu-ma sa vad daca am primit raspuns, am mai rasfoit si prin alte arii si mi-am dat seama "omule, dupa cum esti tu ajutat, ajuta si tu pe altii cum poti". Asa am ramas aici 11 ani frumosi.

Mi-am facut si prieteni virtuali aici, cu cativa m-am si vazut fata in fata, mi-am facut si prieteni adevarati cu care tin legatura, inca, dupa 11 ani, unii cu care ma vad ori de cate ori am ocazia, dar mi-am facut si "datorii" la multi care m-au ajutat si cu care nu am reusit macar sa ne vedem la o cafea/bere/tuica/rachiu/votca/wisky :biggrin: sau macar sa reusesc sa intorc ajutorul, dar nu ma las, continui sa cred ca intorc si eu favorul candva.

Multumesc la fiecare ca fac tot posibilul sa fie o comunitate ordonata si cu multa intrajutorare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am cumparat si eu un passat, si  cautind  informatii pe google, am gasit forumul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Saluuut ! Eu lucrez in domeniul auto de aproximativ 5 ani (auto software developer)  , Va multumesc ca existati ! am aflat de voi de la un prieten ( tot din domeniu ) .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Va salut,

cu google, cautand informatii generale despre Skoda mea.

Multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Forum-ul l-am gasit pe google. Inainte de a cumpara un passat b6, am cautat informatii si am gasit acest forum. Dar, dupa ce l-am cumparat am dat de unele probleme cu masina si nu stiam ce sa fac, insa, forumul m-a ajutat cu unele probleme.

Multumesc pentru informatiile oferite de userii acestui forum.

Modificat de loveDSG
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

De la un prietenb

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Am aflat de forumul acesta, cand m-am dus la prima intalnire de pe alt forum. Baieti de la VW se intalneau in aceeasi parcare, la aceeasi ora. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!