Jump to content

Revista Auto Emocion


X-Ecutor
 Share

Postare recomandată

Eu am ajuns sa citesc al 3 lea numar! Am gasit-o in showroom Seat Metrotehnica si am inteles ca e gratuita si se gaseste in toate showroom-urile Seat!

Data viitoare cand mai mergeti intrebati de ea!

Am gasit niste articole f interesante despre seat. Lifestyle si ce telefoane au mai aparut nu prea ma incalzesc :lol: !

Imi place ideea lor cu revista! Sa vedem urmatoarele numere!

Din cuprins:

dscn02158hk.th.jpg

dscn02168xr.th.jpg

dscn02179uf.th.jpg

dscn02185tu.th.jpg

dscn02219lj.th.jpg

dscn02204pr.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Apropos revista "Auto Emocion",m-am abonat de vreo 2 luni online la ea AICI si nici pana acum n-am primit nimic.S-a mai abonat cineva,ati primit voi revista deja acasa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu m-am abonat de vreo 6 luni si atat.N-am primit nici o revista.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La inceputul lunii decembrie, adica la doua saptamani dupa ce mi-a venit masina, m-a sunat o domnisoara de la nu stiu ce agentie care facea un studiu de piata pentru Metrotehnica legat de "Customer Satisfaction".

La sfasitul discutiei, domnisoara m-a informat ca voi primi gratuit aceasta revista acasa ... bineinteles ca inca mai astept cu infrigurare langa usa sa o primesc :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici eu nu am primit nimic...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu o iau cand ma duc la Alto in service. E pe masuta de la sala de asteptari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si pe mine tot cam la 2 saptamani dupa ce mi-a ajuns masina m-a sunat o domnisoara sa ma intrebe pe ce adresa sa-mi trimita revista. Se pare ca avem un an gratuit abonament la revista asta.

Dar prima rev a ajuns la mine dupa vreo luna si ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se pare ca tu esti cel mai norocos din toti care au scris mai sus, tu macar ai primit-o. La lista de mai sus ma adaug si eu -> domnisoara -> telefon -> dat adresa -> ciuciu revista dupa 7 luni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe mine m-au sunat sa ma intrebe cum s-au purtat agentii de la vanzari cu mine, de parca ar fi contat raspunsul meu. Nicio intrebare despre revista si nici la cumpararea masinii nu mi s-a spus ceva despre revista..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ultima oara cand am fost la dealer revista era de vanzare (8 lei parca), cu pret tiparit pe ea. Pana acum daca tin minte bine se specifica in mod expes ca se distribuie gratuit. Probabil toata lumea si-a facut abonament pe site si au ajuns la concluzia ca nu pot tipari atatea reviste si sa le distribuie gratis. Banuiesc...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu m-am abonat online acum vreo 6 luni si nu am primit nimic pina acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

eu am primit-o odata cu actele masinii + o sticla de pinot noir si o mica felicitare, ocazie cu care am fost si pozat 9de parca am castigat-o la loto nu am cumparat-o :icon_cool: ) si urmeaza sa primesc pozele. nu stiu daca pe viitor sunt abonat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De obicei cand cumperi masina noua ei iti trimit acasa revista timp de 1 an :icon_thumright:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

si eu o astept de 3 luni.dar maine am drum la pex ploiesti si ma uit de ea.

pana la urma ma pot duce lunar la ei sa o iau,ca e prea complicat sa o trimita ei.

asta e romania...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa fim seriosi cu revista asta. eu cand am fost la revizie, mi-au bagat-o in pretul reviziei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) Scrie pe ea ca se distribuie gratuit, eu asa am vazut pe care le-am mai citit. Vor sa faca bani din ele acuma...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am doua masini pe numele meu la Dona Constanta si ... nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
eu cand am fost la revizie, mi-au bagat-o in pretul reviziei

mi se pare strigator la cer sa faca asa ceva.ar merita sesizat OPC-ul.

culmea e ca am fost la pex si nu aveau nicio revista,doar brosurile publicitare.

mai incerc,in cazul in care sunt doritori pot sa iau mai multe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E tare faza asta :D ... si ma rog, revista apare trecuta pe factura sau pe deviz ? La ce bani ? :huh:

Modificat de BC78ADI
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

andrei.toledo

Asta este chiar culmea :blink: .Sunt curios de pretul aparut pe deviz :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Cred ca e cazut www.autoemocion.ro ! Probabil mai tarziu va functiona - eu le-am vazut acum cateva zile .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!