Jump to content

Masina cu usile blocate - Cum deschid usile ?


yo3fuu3
 Share

Postare recomandată

Buna ,am aceeasi problema la un golf 4.De dimineata m-am trezit ca nu mai merge deschisa usa pasagerului(cea de la sofer avea probleme de ceva timp).Am rasucit de cheie si se pare ca se învârte în gol,a intrat în safe mode.Acum nu pot intra deloc in masina ,nici prin portbagaj nu reusesc.Am doar cheia mașinii si cea de plastic.Ce pot face sa intru in masina ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai insista la butuc... Dar acolo ai rupt deja mecanismul. Trebuie scos butucul și reconditionat. Acum, asta înseamnă să reparam lucrurile la timp... Altfel... Ajungem în acesta situație. Trebuie sa găsiți o soluție la fata locului. După care, sa îți repari butucele

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am reusit sa o deschid de la portbagaj.Acum se închide singura ,se poate sa au un scurt la închiderea centralizată?Cum pot verifica?Multumesc frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, s-au rupt ceva piese în butuc si a ramas pe poziția încuiat. Scoase butucele și reconditionate. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!