Jump to content

Cablu acceleratie Felicia...


Alex1981
 Share

Postare recomandată

De 6 luni nu gasesc cablu de acceleratie pt Felicia 1.3 carburator. Am cautat si la Gradinariu si la Avia si la Brady, ce mai peste tot. Cica ar fi unul mai special. In fine, poate ma puteti ajuta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai rezolvat acolo unde ti-am sugerat? Sau ma mai chinui sa-ti furnizez alte surse? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu stiu pe unii care presteaza orice cablu (am avut nevoie la renaultul din 1967 de un cablu de frina de mina si nu gaseam). Ii dai cablul vechi si-ti face unul la fel (compatibil). Omul a zis ca face orice cablu (avea camasi si cabluri de toate diametrele, pastile de pus la capat etc;) Daca te intereseaza da-mi un PM sau un tel. (sper sa nu se fi retras intre timp)

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incearca si la autostill rmt. Pe ferdinand. Cum te duci spre obor pe mihai bravu faci stanga la dimitrof pe stanga langa pompe funebre. Cred ca iti aduc si pe comanda daca nu au acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai gasit? Am descoperit locul si te pot indruma.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spune-mi te rog pentru ca am trecut prin zona aia si am tot cascat ochii dar nimic. O sa ma duc probabil in week-end, pt ca maine am dizertatia si o sa fiu cam ocupat.

Astept mesajul si multumesc mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mergi pe soseaua oltenitei (din directia cimit. eroii rev spre calea vacaresti) La un moment dat ai pe stanga oraselul copiilor, mc donalds urmeaza un dacia renault.) Imediat dupa dealer urmeaza o fabrica unde era vechiul atelier (desfiintat acum); M-am dus acolo si mi-au zis ca s-a mutat la vulcanizarea care urmeaza imediat - sa intreb acolo si ma indruma. Eram cu 4 pers in masina si nu am mai oprit dar sper sa te descurci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt super suficiente informatiile. O sa ma duc in week-end. RAman dator!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa ne spui daca si cu ce pret ai rezolvat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Cablu de acceleratie am gasit, pana sa ajung pe Oltenitei, la Dimitrov ( pe Ferdinand ). Ti-l aduce pe comanda. Toba tot de acolo la 150 RON. La Billa Salajean, de fapt in spate, era teapa. Cu tot cu montaj peste 250RON.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!