Jump to content

Fac cinste care aveti drum.


brabusila
 Share

Postare recomandată

Salutare,cine are drum pe la mare,si se pricepe ,as avea nevoie de ajutor la o Broasca,in special la motor.Treaba sta in felul urmator,am luat masinuta de curand si am 3 motoare,unu bun,dupa spusele fostului propietar,si 2 intregi dar prapadite.Ce ma intereseaza e ca as vrea sa vorbesc la fata locului cu cine stie destule despre motoarele astea,eu ma pricep destul de bine la mecanica dar nu am pus mana pe asa ceva pana acum ,si as vrea totusi inatai  sa vorbesc cu cineva care chiar se pricepe la asemenea motoare,si eventual daca are placere poate si defacem unu.Cazare masa si bautura nui problema,se rezolva tot.Eu stau in Mosneni,com.23 August jud.Constanta,cand se merge spre Vama Veche se trece prin 23 August,la 3 km de mine.

0729462829 Ilie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

0724943345 razvan. dar nu stiu cand ajung...

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!