Jump to content

Service-uri in Focsani


strepSils
 Share

Postare recomandată

Mda, am revenit cu parerea mea despre Scorpion Focsani.............mecanicul care mi-a facut constatarea , bunicel pe meserie dar c-am "plin" de el, cel cu diagnoza ...baiat bun, dar nu le are cu folosirea programului (testerului), nu a vazut el pe tester ca compresorul nu functioneaza.......masina a fost lovita dreapta fata si , cica, nu a avut airbagurile sarite..........etc,.... cel de la receptie service.........un mare "imbarligator" , explicatii pe parte mecanica , de copii mici, poate daca nu aveam habar , macar, 5% despre masini , il credeam........... Nu merita banii. Stiu baieti cu tester de cartier, care stiu mult mai multe decat acesti meseriasi vw. M-a costat 153 lei. Atat ca ma enervez si nu are rost.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Stie cineva unde pot schima distributia la octavia 2 un pret bun si meseriasi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!