Jump to content

Stopuri spate


adrmha
 Share

Postare recomandată

Salut baieti, am remarcat zilele trecute ca stopul de pe haion nu mai este la linie cu cel al masinii, a aparut un luft de 0.5-1 cm si dupa ce m-am uitat mai bine am remarcat stopul a fugit in interior. A mai patit cineva asta? imi puteti spune la ce ma pot uita intai ca sa il reglez la loc? Precizez ca stopul s-a dereglat din cauza unei persoane care m-a impins in timpul iernii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Trebuie sa inlatur bucata aceea de capitonaj, capacul acela, nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Salut,este normal sa stea aprins ?  mentionez ca atunci cand trec in treapta R se aprinde la o luminozitate mai ridicata, cand sunt pozitiile aprinse mentionez ca sta si el aprins dar la o intensitate mai mica decat in R . multumesc

23158040_1481351348600951_2120259_o.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu este normal, probabil ca ai un fir intrerupt , este o problema destul de des intalnita la cc-uri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce as putea sa fac ? sa scot capitonajul de la portbagaj sa ma uit la firele de acolo ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scoti capitonajul de partea stanga la portbagaj nu de la capota si vezi cum arata firele in zona balamalelor. Ca sa vezi mai exact uita-te ca era un topic cu problema asta.

 

Modificat de Clawoodyou
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exact - dupa care refaci cablajele afectate...Cu cat mai repede, cu atat mai bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-am uitat prin gaurica din stanga, cea care se scoate foarte usor prin tragere, o sa o desfac in weekend, tot capitonajul de pe stanga, am vazut ca sunt niste dopuri din plastic, sper sa le scot usor, multumesc mult si drumuri bune

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Trebuie desfacut capitonajul si refacuta instalatia electrica

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!