Jump to content

Central Service - Vitan - Bucuresti


voinea
 Share

Postare recomandată

  • Administrator

am auzit ca la dealerul de pe Bd. Timisoara sunt priceputi. O sa mai stau de vorba cu cine mi-a zis si daca dai o tura pe acolo sa vezi despre ce e vorba.

Eu pot sa-ti recomand Central Service din Bucuresti (sunt pe str. Dragos Voda - apropae de Obor , paralel cu calea Mosilor). Sunt priceputi si au dotare. de nota 10 la capitolul tinicihgiu/vopsitorie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am auzit ca la dealerul de pe Bd. Timisoara sunt priceputi. O sa mai stau de vorba cu cine mi-a zis si daca dai o tura pe acolo sa vezi despre ce e vorba.

Eu pot sa-ti recomand Central Service din Bucuresti (sunt pe str. Dragos Voda - apropae de Obor , paralel cu calea Mosilor). Sunt priceputi si au dotare. de nota 10 la capitolul tinicihgiu/vopsitorie.

Da sunt baieti buni la "dealerul de pe Bd. Timisoara" dar cu mici lipsri

nu v-as recomanda :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Datorita unor mici puncte cauzate de catre pietricelele din trafic masinii mele, am vorbit cu Voinea si am fost la service-ul din Vitan (langa sere).

Pot sa spun din proprie experienta ca se pricep la vopsele si au si sculele necesare.

Pe mine, 100 ml de vopsea m-a costat 200.000 lei si ce a ramas dupa remedierea imperfectiunilor am luat in portbagaj intr-o sticluta.(nu va spun ca am ramas masca deoarece ca sa scoata culoarea mea a amestecat vreo 3 - rosu, negru si inca una)

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Datorita unor mici puncte cauzate de catre pietricelele din trafic masinii mele, am vorbit cu Voinea si am fost la service-ul din Vitan (langa sere).

Pot sa spun din proprie experienta ca se pricep la vopsele si au si sculele necesare.

motzu am aceeasi problema pe care ai avut-o si tu, din care cauza te rog sa-mi dai si mie niscaiva detalii despre operatiunea executata la service. Punctele respective, dupa ce se acopera cu vopsea, se mai vad in vreun fel? Sunt curios cum se face "pierderea" punctului de vopsea. Nu am mai vazut astfel de lucrari si de aia sunt curios daca se observa ceva dupa "pictare"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt. Alex : nu am stat langa ei tot timpul sa vad ce fac. oricum nu au scos de tot punctul, in sensul ca au acoperit cu vopsea, dar daca te uiti foarte atent se percepe o mica diferenta fata de restul masinii. nici nu vroiam sa iasa ca noua ci doar sa acopere cat mai bine locurile respective (eram grabit sa plec din Bucuresti).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Mi-am vopsit capota motor si toata partea dreapta la service-ul din Vitan, de langa sere. Totul a fost ok pana cand am spalat masina: geamul spate dreapta este gazat. Nici nu stiu ce sa fac, sa ma duc la ei sa remedieze problema sau sa incerc eu sa o rezolv (daca reusesc).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-am vopsit capota motor si toata partea dreapta la service-ul din Vitan, de langa sere. Totul a fost ok pana cand am spalat masina: geamul spate dreapta este gazat. Nici nu stiu ce sa fac, sa ma duc la ei sa remedieze problema sau sa incerc eu sa o rezolv (daca reusesc).

du-te la ei, desigur; in principiu ar trebui sa se rezolve cu diluant (cu conditia sa nu se prelinga si pe vopsea, bineinteles)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
La ce "non-VW service" ai fost ?

City Center - pe langa P-ta Presei Libere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Saptamana trecuta am terminat si eu de vopsit anumite parti ale masinii (doua aripi, doua portiere, bara fata), totul facandu-se pe polita CASCO. Lucrarea a fost efectuata la service CMC in Vitan si sunt multumit de calitatea lucrarii. Am cerut in plus un polish integral si daca tot era masina in service, am schimbat si bucsele bascula si de la bara stabilizatoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...

unde pot gasi un service in bucuresti care sa aiba cont in trezorerie pt plata facturii. multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

unde pot gasi un service in bucuresti care sa aiba cont in trezorerie pt plata facturii. multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!