Jump to content

baterie golf 3


florinbt
 Share

Postare recomandată

SALUT.AS VREA SA STIU SI EU CE MARCI DE ACUMULATOARE SI CE AMPERAJ AR FI CEL MAI POTRIVIT PENTRU UN GOLF 3 DIN 94' 1.9 TDI...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai mai deschis un topic pe care l-am mutat aici

Acum ai deschis altul. Te rog citeste Regulamentul.

"Înainte de a deschide un topic nou, sau de a posta o intrebare intr-un topic existent, este obligatoriu sa urmati etapele descrise în continuare:
- apelati la functia Search/Cauta a forumului, pentru ca este foarte probabil ca subiectul sa fi fost discutat anterior. La folosirea functiei Search/Cauta exista si un meniu extins (More Search Options) care ofera posibilitatea sa detaliati cautarea dupa criteriile respective;
- cititi mai multe discutii legate (chiar si vag) de subiectul topicului pe care intentionati sa-l deschideti; s-ar putea sa gasiti raspunsul în alta discutie, cu subiect aparent diferit de ceea ce cautati si care nu apare la cautare;
- apelati la functia Google Search din partea de jos a paginilor forumului daca metodele prezentate mai sus nu au ajutat. Este posibil ca subiectul cautat sa fie comun mai multor modele si sa fie tratat in alta arie specifica, respectiv ICE & Security, TDI, Motoare pe benzina, Uleiuri si carburanti, etc."

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!