Jump to content

Bancheta rand 2 transporter marfa


Vizitator1
 Share

Postare recomandată

as dori si eu sa stiu cum sunt bachete ... la t4

in fatza si la mijloc .... presupun ca in spate este 1 bancheta cu 3 locuri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poi la transporter si carvelle sunt 2 variante 2 +1 al dioea rand iar ultimul cu 3 sau tot 2+1 iar la multivan ma doare capul ios prea multe config nu la stiuy pe toate!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

varianta 1 - 9 locuri 3+3+3

varianta 2 - 9 locuri 2+2+2+3

varianta 3 - 8 locuri 2+3+3

varianta 4 - 7 locuri 2+2+3

la cele cu 3 locuri pe randul 2 , primul scaun de langa usa este cu spatarul rabatabil

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aveti idee pe unde gasesc bancheta din mijloc cu primul scaun de langa usa care are spatarul rabatabil?Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aveti idee pe unde gasesc bancheta din mijloc cu primul scaun de langa usa care are spatarul rabatabil?Multumesc

Salut. Ideea e ca nu se prea gasesc :-(. Poate gasesti pe la dezmembrari dar au preturi cam piperate dupa parerea mea... Uite si aici ceva discutii pe tema asta: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=31389

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Mă interesează daca are cineva de Invazie bancheta cu 3 locuri de multivan care se rabateaza pe spate.?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am cele 2 banchete cu 2 si 3 locuri dar se rabateaza doar in fata :icon_confused:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intrebare despre scaune - exista vreo solutie aftermarket sa pun sine culisante si 2 scaune rotative in T4 Multivan 1997 ca la Atlantis? Asta e singurul meu regret fata de masina asta superba, a trebuit sa iau un model mai vechi ca altfel taxa de poluare ar fi fost de multe ori mai mare, si scaunele culisante/rotative au aparut mai tarziu.

Solutia sa cumpar podea cu sine si scaune originale de Atlantis de la dezmembrari de pe ebay (ca pe aici cred ca nu are nimeni) nu merge, cu transport cu tot iese un pret enorm.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Daca are cineva manerul ( cotiera ) din dreapta scaunul soferului sau stiti undeva da-ti si mie un semn !!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar nu stie nimeni undeva o cotiera pentru t4 ? :icon_cry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Văd pauză aici de ceva ani. Știe cineva de un scaun rotativ T4 Atlantis ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Salutare,

as vrea sa montez bancheta pt pasageri in randul 2 si in fata sa pun un scaun ( mai comod), dar se pare ca nu pica pe gauri.

Aveti idee, pot face alte prinderi in podea?

De asemenea, unde gasesc un scaun rotativ pt pasager? Merge cel de T4?

 

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Colegu topicul asta banuiesc ca nu l-ai vazut. ????

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!