Jump to content

Dealerii Skoda


DRAPAR
 Share

Postare recomandată

Pentru toti cei interesati, aici se gasesc link-urile catre topicurile existente in care membrii vwforum.ro isi spun parerea despre dealerii si service-urile Skoda:

- AVIAMOTORS BUCURESTI - vanzari ; AVIAMOTORS BUCURESTI - service

- BRADY TRADE BUCURESTI - vanzari ; BRADY TRADE BUCURESTI - service

- PORSCHE BUCURESTI VEST 1 - vanzari ; PORSCHE BUCURESTI VEST 1 - service

- PORSCHE BUCURESTI AVIATIEI

- DELCAR BRASOV

- INTERCAR SIBIU

- MOBEL AUTO PLOIESTI

- COMPEXIT TRADING

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Constanta

Auto Grup S.R.L.

Showroom - Adresa: Str.Santinelei nr.2C, Palazu Mare

Mail: skoda@autogrup.ro

Web: http://www.autogrup.ro Telefon: 0241.543.030

Fax: 0241.543.131

Auto Grup S.R.L.

Service - Adresa: Str.Santinelei nr.2C, Palazu Mare

Mail: skoda@autogrup.ro Telefon: 0241.543.030

Fax: 0241.543.131

sa dau o mana de ajutor :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai vazut despre ce e topicul asta? ..... Ce mana de ajutor ne-ai dat? Citeste mai atent.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai vazut despre ce e topicul asta? ..... Ce mana de ajutor ne-ai dat? Citeste mai atent.

nu fi rau godoroja, mai greseste si omul :P Fiind nou pe forum trebuie sa treaca un timp pana se prinde si omul de cum merge treaba. Si oricum a fost bine intentionat. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

INGRICOP S.R.L.

Tg-Mures

Str. Gh-Doja Nr. 194

www.ingricop.ro

Tel Shwr: 0365-40.49.92

Tel Serv: 0265-25.25.78

E-mail: vanzari@ingricop.ro

service@ingricop.ro

PS: Cu orice Info legat de Skoda. :wub:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Eu inteleg din titlu ca e vorba de pareri despre dealeri si nu de datele de contact care se pot gasi cu usurinta pe www.skoda.ro.

Dupa ce m-am decis ce masina vreau, am contactat pe email aproape toti dealerii din tara, unii nici nu mi-au raspuns, ma rog, treaba lor.

Contact direct am avut cu Procar Timisoara, Intercar Sibiu si Motortec Arad.

Cei din Timisoara mi s-au parut ok, dar nu mi-au oferit nici un discount.

Cu Intercar Sibiu am avut o experienta neplacuta, mai precis cu consilierul de vanzari Andrei Catalisan, un pacalici, mi-a oferit pe mail 1000EUR discount, ulterior mi-a confirmat la telefon, iar dupa ce m-am dus pana la Sibiu, a dat-o cotita si nu mi-a mai oferit nimic.

De la Motortec Arad am luat masina, mi-au oferit si un discount, au fost super ok, m-au ajutat mult si pe partea cu porsche leasing.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

Cat discount la ce pret al masinii???

Modificat de xxnelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Autogrand Oradea - Calea Clujului nr. 201

410553 Oradea

Telefon: 0259.440.340

Fax: 0259.440.340

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

salutare,

cand m-am hotarat sa imi iau skoda octavia 2 FL, am apelat la dealer-ul din Bacau si la cel din piatra neamt. cei din piatra imi ofereau primele 3 revizii gratuite(cu tot cu piese)+ un gps cadou si 10 ani garantie la motor. eu, fiind din bacau, m-am dus la dealer-ul meu cu oferta si i-am spus ca prefer sa las banii in bacau, nu sa ii duc in piatra neamt, asa ca sa imi faca si ei o oferta buna. zis si facut; vine agentul cu urmatoarea propunere: revizia 1 si 3 gratuite, alarma plus logistica(covorase, cheltuieli cu numere rosii, etc). desi oferta era mai slabuta, am mers cu ei, ca na, las banii in bacau la "consatenii" mei. achitat avansul in decembrie, iar saptamana asta vineri ma duc sa ridic masina. si il intreb pe ag. vanzari daca vineri cand ridic masina are si alarma montata. raspunsul "Care alarma? vreti sa ii montati si alarma?". explicatia: oferta era: ori reviziile gratuite, ori alarma + logistica. super faina asta, nu? deci se aplica tehnica de vanzare: VINDE SI FUGI. asa ca aveti grija ce discutati cu dealer-ii.

stima.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

... deci se aplica tehnica de vanzare: VINDE SI FUGI. asa ca aveti grija ce discutati cu dealer-ii. ...

asa e in romania, ba ce marlani ! auoleu ce m-am ofticat acum, nu-mi pare deloc rau ca am luat masina din iasi, si am tras cu dintii de mi-au dat si un discount destul de ok. acu imi pare rau ca am luat o fabie 1 de la ei cu 4 ani si de fiecare data cand merg la revizii imi mai baga ceva pe gat in factura.

in concluzie: EVITATI DEALER-UL DIN BACAU.

Modificat de Quino
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cautati va rog la sectiunile dedicate Dealerilor si Service-urilor topicurile dedicate dealerilor in cauza si spuneti-va acolo nemultumirile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!