Jump to content

Tweeter Seat Leon 2004


xyboox
 Share

Postare recomandată

Domnilor, ma poate ajuta cineva cu furnizarea unor coduri pentru cateva componente pentru toledo 1.9 tdi din 2001, 110CP, tip motor: ASV? Iata care sunt acestea:

1. Bucsa brat inferior.

2. Scut lateral ( stanga si dreapta ).

3. Scut central.

4. Dflector radiator ( sau defector!? - mecanicu meu are un scris de dr. ). E treaba aia care conduce aerul la intercooler.

5. Suporti radiator.

Daca totodata aveti si ceva preturi pt ele, ar fi super!

Merci in avans!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am crezut ca pina acuma te-ai lamurit ca trebuie sa poastezi la generale la topicul lui Volksman

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am crezut ca pina acuma te-ai lamurit ca trebuie sa poastezi la generale la topicul lui Volksman

'nteles! merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Ca sa nu deschid un nou topic va rog sa imi spuneti care va pricepeti daca butonul de la frana de mana de la un seat Toledo(fara maner frana de mana in piele) se potriveste si de la alte masini, eventual daca aveti posibilitatea sa va uitati intr-un program cu piese auto sa imi ziceti daca acesta vine si separat si daca da ce cod are si cam cat m-ar costa.

Ce fel se scoate un astfel de buton, ce sistem de prindere are?

Mentionez ca la mine ca sa deblochez frana de mana trebuie sa bag un deget in gaura aia de la maneta. Dupa dotarile care le am pe masina as crede ca imi trebuie un buton cromat, dar merge si codul de la unul negru.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...

Buna ziua,

De unde as putea achizitiona un tweeter pentru un Seat Leon 2004, in Romania? Codul produsului este: 3B0 035 411 B. 

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La un dealer autorizat Seat ai incercat? De obicei de acolo se cumpara piesele originale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

- 1M0035411B - difuzor pentru redare frecvente inalte Seat Leon 2004 ~112Lei

Modificat de Dolfin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!