Jump to content

Manuale pentru Vw Caddy


Razvan_N
 Share

Postare recomandată

Nu reusesc sa gasesc online manualul de utilizare si planul de intretinere pentru Caddy cu motor 1.6 TDI (cod CAYD), masina este varianta Maxi Life (7 locuri) din 2011.

A intrebat o cunostinta la reprezentanta si manualele costa 370 lei (banuiesc ca inclusiv cel pentru RCD310, care nu imi trebuie).

Imi pare rau, dar prefer sa cumpar motorina de banii astia, sau un ulei mai bun.

 

Daca are cineva aceste manuale in format tiparit (engleza, franceza sau romana), ma ofer sa platesc transportul pentru a le scana personal.

Bineinteles, le voi pune online ca sa beneficieze si ceilalti aflati intr-o situatie similara cu a mea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • Administrator

Cu ajutorul colegului @Razvan_N aveti mai jos manualul in limba romana si planul de service, ambele scanate.

Enjoy! :)

 

Manual de utilizare Caddy 05.2009.pdf

Caddy 2009 Planul de service.pdf

 

PS:

Pentru a nu ajunge un talmes-balmes, topicul va fi inchis.
In cazul in care mai aveti documente/manuale/etc legate de acest model si vreti sa le postati, astept un PM.

Multumesc pentru intelegere! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Marian locked, pinned şi featured this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!