Jump to content

Mici probleme


AndrusKanu
 Share

Postare recomandată

Cum as putea sa demontez acest suport de la parasolar?

Unde as putea sa gasesc capacul pt auxiliar?post-129067-14295629368559_thumb.jpgpost-129067-14295629468634_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la parasolar iese capacul ala alb patrat de pe el, incearca cu o surubelnita sa il scoti si sub el gasesti un surub sa dai mijlocul jos si sa il inlocuiesti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De obicei se gaseste tot ansamblul pt. aux. in, am vazut pe E-bay in China, in jur de 15 $. Daca acel capac are cod separat si il poti afla, poti comanda aproape la orice magazin de piese auto de la noi, folosind codul de pe piesa. 

La suportul de parasolar, scoti capacul gri, are o clema pe una din laturile paralele cu parbrizul. Folosesti o surubelnitadreapta mica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai am cateva intrebari:

1. Stiti daca incalzirea in scaune are firele trase? Se poate monta relativ usor?

2. Unde as putea sa gasesc farurile de facelift sau cel putin unele cu lupe? Se pot monta lupe in farurile actuale?

3. Pentru a scoate sigla, trebuie data grila jos? (As dori sa vopsesc sigla)

O sa mai revin si cu altele, momentan nu mi le aduc aminte. :)))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@AndrusKanu

5J0 035 605 9B9 cod produs doar pt. capac AUX, costa 3-4 euroi. Il poti comanda la orice reprezentanta VW, Audi, Seat,Skoda.

 ce38c14s-960.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!