Jump to content

Sfat achizite Audi A6 2.0 incepand cu 2011-prezent berlina/avant


alexandrunay
 Share

Postare recomandată

La 16.000 m-as orienta mai degraba catre A6 C6, parerea mea ca sunt insuficienti pt C7.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

16.000 sunt bani multi ca sa-i dai pe o masina de 200.000 Km, fie ea si A6. Uita-te ce masini noi ai putea sa cumperi cu banii astia, poate ai surprize placute. Garantia 4 ani sau 120.000 Km nu este de aruncat. Poti sa-ti iei chiar Octavia noua.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Salutare! Pana acum nu mi am reusit sa imi iau masina mult visata A6, dar a venit timpul. Observ multa lume nemultumita de problemele la cutia multitronic. Am intrebat si mecanici si am primit acelasi raspuns. Nu stiu ce sa cred?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca sa fac investia in cutie automata sau sa ma multumesc cu o cutie manuala

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Posesorii de A6 Avant, motor 2.0 190CP, sunteti multumiti de puterea acestuia? As vrea sa achizitionez una pe viitor, insa nu ma decid intre 2.0 si 3.0, singurul motiv ar fi impozitul, dar din ce stiu motoarele 3.0 sunt cele mai fiabile din gama VAG.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salut,sunt in cautarea unui c7 2.0 190cp s-tronic,imi puteti da niste sfaturi cum se comporta cv , motorul ,daca sunt probleme si diferentele intre cele 3 coduri de motor care sunt? Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!