Jump to content

Ce se mai fura?


fchitu
 Share

Postare recomandată

In ferentari sigur nu se fura bari de golf 2 (nici macar nu erau originale). Iar in targ nu am mai vazut piese de golf 2 cam de mult.

 

Apropo; cam cate masini golf 2 mai circula in Bucuresti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca nu ai gasit piese de golf 2 in targ inseamna ca nu ai cautat  eu am gasit la preturi de nimic aia nici macar nu stiau ce vand 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O intrebare; se poate transporta o bara lata de golf 2 intr-un matiz? De preferat noaptea!

Nu raspundeti decat daca ati facut asta in ultimile 2 - 3 luni.

Modificat de fchitu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am procedat in felul urmator,la bara de pe fata am dat jos nr de inmatriculare,si sub el am prins-o in surub de armatura dupa care am pus nr la loc. Poate este o idee destul de buna. Eu inca nu am ramas fara ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Inca se mai fura si oglinzi. A6c5 cea mica de pe dreapta,, au fost "draguti" si nu au tras de ea, au lasat firele frumos sa atarne.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Mie mi-au furat sticlele de la oglinzi, macar au fost draguti si nu au taiat firele de la degivrare. Cand m-am dus la Politie, am aflat ca in acea seara au furat la peste 30 de masini, cele mai multe fiind de la producatorul VW. In parcrea unde o tin, au furat de la 4 masini. Au avut comanda serioasa.

Trei saptamani la rand am fost in targ la Vitan cu speranta de a le gasi si de a le cumpara, :10[1]:  fara a gasi nimic. Pai ce, iei or fi prosti sa le comercializeze imediat, mai asteapta cateva saptamani.

Imediat mi-am luat cateva masuri de siguranta, inarmand masina cu o alarma, iar in locul sticlelor am pus altele normale, pe care le-am scris numarul de la masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
catalinrx25

Mie azi noapte mi-au furat chederul de la hayon si panoul + tot ce mai aveam prin portbagaj. 

Bag mana in foc ca cine se ocupa de asa ceva este si aici pe forum.

Modificat de catalinrx25
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

visan catalin

La mine în oraș cred că doar eu sunt pe forum, și totuși, au furat la peste 30 de mașini în acea seară, marea majoritate erau VW. Nu prea cred asta, s-ar putea să te arzi.

Ia să te interesezi dacă au mai furat și de pe lângă tine, poate or fi echipa care au furat la mine în oraș. Or fi migrat spre capitală, peste câteva luni poate ajung prin Ploiești, Pitești etc. Așa că, mare atenție celor din aceste orașe.

Modificat de visan catalin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!