Jump to content

Seat vs golf vs bmw


87MTX
 Share

Postare recomandată

maine o sa ma duc sa le vad pe amandoua...

ai dreptate bgd_b92

Modificat de 87MTX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cupra a picat, mare grija la ea. Omul se contrazice singur, masina sub orice critica, a fost lovita in spate, tapiteria de la plafon mai are putin si cade, nu vrea sub nici o forma test la reprezentanta"daia o dau la pretul asta(6500eu) ca sa nu mai mergem la reprezentanta"

Cupa a picat, mare grija la ea. Omul se contrazice singur, masina sub orice critica, a fost lovita in spate, tapiteria de la plafon mai are putin si cade, nu vrea sub nici o forma test la reprezentanta"daia o dau la pretul asta(6500eu) ca sa nu mai mergem la reprezentanta"

Modificat de 87MTX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu ti-am zis...o sa pierzi bani si timp...eu am avut in 2-3 ani 6 masini..deh..boala mea..asta e...dar stiu ce inseamna sa cumperi masini...in poze papusa..in realitate matusa....de asta zic sa cauti o masina ca a lui colegu, cum ti-am aratat..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O sa il sun pe cel din craiova in cateva minute

O sa il sun pe cel din craiova in cateva minute

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://olx.ro/oferta/seat-leon-fr-ID1QlMD.html#582800f234masina arata ok....dar probleme mai mult ca sigur la injectoare, se aude un zgomot foarte ciudat, am fost cu un prieten , si acelasi zgomot il avea si el la masina , tot de la injectoare...deci next..am vb cu cel din craiova...mai astept 2-3 zile ca este busy maine...

 

despre aceasta masina are cineva ideea? http://olx.ro/oferta/seat-leon-fr-2-0-tfsi-200cp-dsg-ID2EMSn.html#582800f234 ...arata ft bine, merge ft bine, cutia schimba bine, dar am ajuns prea tarziu la vw si inchideau...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vrei mai mult de la el, nu stiu cat de potenta e cutia ; intereseaza-te in acest sens ; acum depinde ce iti place..personal imi place sa pedalez..mai ales la bordul unei masini potente.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hehe..bafta ! Sa nu ma injuri daca nu iti place :))))

P.s : daca o iei sa ma dai o tura :))

Modificat de bgd_b92
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa o stapanesti sanatos mtx ! Si sa ma dai o tura :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi frumos. E ft ok masina;) cu prima ocazie cu cea mai mare placere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!