Jump to content

Difuzoare Audi A6 C6


is_24_cst
 Share

Postare recomandată

 Salut .

Am un audi a6 2006 mai sarac in dotari si m-am gandit macar la sunet sa fac ceva, Masina din fab a venit cu boxe stock doar pe fata , un cd player in torpedou iar display mic .

 Intrebarea mea este daca cumpar boxe pe spate tot tot cu fetele de portiera (ca cele de pe masina nu au nici macar gauri ) le pot monta ?

Multumesc anticipat 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sigur ca le poti monta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stiu ca se pot monta  fizic dar intrebarea mea este daca va trebui sa fac adaptari si ma refer aici  (cabluri prin usi ), si daca le  pot lega prin spatele  bordului la amplificator sau ce are masina .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

nimeni nu stie , sau se pricepe ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, normal ca trebuie sa cablezi masina, pini s.a.m.d.

 

nu ai cablurile trase, din pacate - poti verifica asta, dar 99% nu ai tras nimic....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am verificat , nu sunt trase cablurile in spate :( , dar zimi daca trebuie sa desfac consola sal leg la amplificare  sau mai bine pun o statie in spate si leg de acolo ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acum mergi pe ce varinta preferi tu, dar trebuie sa stiu ce varianta de echipare ai tu la masina - ce ai acum pe ea ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

este varianta simpla . fara prea multe dotari .(computer, pilot, senzori parcare, xenoane , navigatie ) pun si o poza la interior daca te ajuta .

24941207_8_644x461_audi-a6-2006-_rev003.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao changed the title to Difuzoare Audi A6 C6

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!