Jump to content

Discount obtinut la cumpararea unei Skode noi


saibot
 Share

Postare recomandată

Nu au chiar toate modelele marja de 8% ... iar de 20% nu am auzit nici la flote de 50 de masini

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aici este vorba de Skoda, nu de Ford. Probabil le-a încurcat, altfel vreau să văd și eu Kodiaq configurat la 37k și redus apoi la 30k. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
On 16.06.2017 at 10:09, sandman84 a scris:

deci nu va mai bucurati la 3 % reducere. la masinile noi se poate oferi discount de 8% iar la cele peste 20mii euro ajunge pana la 20%. trebuie doar sa ceri oferte de la mai multi dealeri.

1. Nu se bucura nimeni. Titlul topicului: "Discount obtinut la cumpararea unei Skode noi". Ca e mult sau putin, ala e (altii "au prins" chiar mai rau). Sa nu uitam ca eu faceam referire la o masina de 11k.

2. Se poate 8%, adevarat, dar nu se aplica (sau se aplica la cele care sunt "la final de cariera").

3. Poate imi arati si mie (sa nu mor prost) o reducere de 20% PRIMITA DE LA DEALER la o masina de 20K+...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

salutare,

Aveti idee ce discounturi se mai dau la o skoda octavia facelift la un pret de un pic peste 20000E. Apropo vorbim de discount de la dealer si nu cel de la importator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 75NOR a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!