Jump to content

Seat Leon 1.8 180 CP DSG7 vs 2.0 TDI 184 MT


Aky_1121
 Share

Postare recomandată

Ok ok, se rezolva pe garantie dar dupa ce iese din garantie ce faci?... Adica ti-o schimba pe garantie de vreo 2-3 ori, dar dupaia e jale :). Cum s-a spus mai devreme as astepta dsg6 cu 184cp.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aky_1121

    9

  • Ice_2k

    7

  • The_Ego

    6

  • rifflections

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dupa ce iese din garantie vinzi masina la pret de nimic fiindca toti vor sti de problemele cu dsg-ul si veti plati voi pentru incompetenta lor....nu ar fi prima oara si sigur nu va fi nici ultima...norocul lor ca stiu sa isi trateze frumos clinetii si ca lumea are intiparita in minte imaginea VW de alta data...ca altfel ar fi vai samar de ei...avand in vedere ca incep sa o dea in bara la aprope orice ( cutii automate / injectoare / volante/ kituri ambreiaj / distributii si motaoare frante,etc !!! )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Vă rog să menţineţi discuţia ON TOPIC.

Posturile Off topic au fost şterse, următoarele ieşiri în decor vor fi sancţionate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dintre Seat si VW (ia VW) daca sunt de la egal la egal,daca seat e full si vw e chel,ia seat! Si dintre motoarele alea iti recomand 2.0 de la VW.Bafta!

Modificat de lupo_bv
Nu este clar ce am scris mai sus?
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu as merge pe golf manual. Nu are rost sa ai emotii legate la fiabilitate la o masina noua pe care dai o caruta de bani

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cand s-a inceput discutia nu exista M6 pt Leon 1.8 TSI.

 

Intre timp s-a introdus.

 

Oricum probabil ca OP-ul si-a luat ceva intre timp...cred ca ar trebui inchis topicul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!