Jump to content

Test Golf V vs Audi A3


voinea
 Share

Postare recomandată

Pe mine ma enerveaza modelele astea aparute ca sa umple diferite nise :cum e si cazul seriei 1 . BMW adevarat consider a fi seria 3,5 si 7.La fel la Mercedes A-klasse sau B-klasse mi se par compromisuri comerciale.

Iar dintre A3 si G5 as alege G5 deoarece nu imi place cum arata varianta cu 4 usi de la audi a3 (parca e un break).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gorrocs

    6

  • Vlad MHL

    6

  • Cristache

    4

  • dannyb_ro

    4

Daca G5 este un (design mai mult) sportiv dedicat tinerilor atunci seria 1 este si mai dedicat .no ofense :icon_idea:

Interiorul Seriei 1 este jenant fata de A3 sau Golf 5

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

....poftim, cum e??? jenant?? mai urca 1, 2, 3, 4...de N+1 ori si tot SUPERIOR este cuvantul

scuzati pt off-topic, da nu m-am putut abtine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Interiorul Seriei 1 este jenant fata de A3 sau Golf 5

nu m-am referit strict la interior ci la marca iar eu sincer cred ca e mai misto la design seria 1 (arata ca un mic tauras.....poate stii reclama cu belciugul de la bmw :beerchug: ) pe cand volkswagen golf arata intr-adevar misto dar se vrea(banuiesc) o masina de familie mai pentru tineri ...e doar mai rebela si devine (cu greu ce are bmw stock) cu niste pleoape, faruri etc . masina dorita a fi mai in ,,vana'' . parerea mea

va salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!