Jump to content

Probleme directie


danny_andrei
 Share

Postare recomandată

MARYUSRDV619

Este cineva care sa imi poata spune cum pot demonta caseta de direcție? Ce trebuie desfacut,in afara de bielete conducte si suruburile alea in care este prinsa pe jug

Modificat de MARYUSRDV619
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MARYUSRDV619

chiar nu e nimeni? :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Desfaci si din coloana de directie, si cele 4 de la jug sa coboare caseta pt.ca nu o poti scoate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MARYUSRDV619

deci alea 4 trebuie scoase de la jug si mai trebuie desfacut vreun tampon ceeva? sau o sa coboare cand desfac suruburile alea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MARYUSRDV619

Salut, am reusit sa schimbat caseta dar acum am un fel de bataie cand virez in unele pozitii, daca virez si ea face acel zgomot,tin in acea pozitie volanul si apoi ma dau jos din masina nu mai face, sau daca o urc in 3-4000 si i.au piciorul de pe acceleratie cu volanul drept se declereaza si se aude acel sunet posibil sa fie din cauza casetei? Am dat cureaua jos de la pompa si tot se aude.stie cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Salut am si eu o problema cu un golf 3 breack 1.9 sdi 99 am schimbat absolut tot pe fata si spate busci telescoape......dar nu mai este stabila pe sosea la o mica denivelare fuge stanga  dreapta... si nu pot merge mai tare de 100km/h ce se intampla. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!