Jump to content

Piese originale Skoda


ARDEI_IUTE
 Share

Postare recomandată

Eu as alege 100% distributia de la dealer, din n-spe motive.

subscriu

serviceuri amatoare de schimbat distributii sunt gramada insa de multe ori....scumpul mult pagubeste

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ieri am fost la SKODA pt urmatoarele probleme : schimb discuri fata + placute , bucse bara stabilizatoare , si directie facuta ! ! COST aprx au zis ei 1400 ron ! nu stiu daca este incarcat sau...exact ! La un alt service cu ceva experienta ... aceleasi piese + senzor temperatura motor , dar fara directia facuta !! COST 650 ron !? aprx !? Sincer...nu stiu..pe oricine ar incalzi mai mult garantia si piesele orig SKODA !!? intrebare !? o sa-mi para rau...ca nu am facut un efort financiar si am schimbat la skoda sau voi fi multumit... si cu aceste piese..venite de la alti producatori?! :Driver:

Schimbat discuri frana fata+placute frana fata+lichid frana+aerisire+verificat bucse/capete bara/pivoti/etc pe fata - pret 6.5 mil la un service din reteaua Autofit (pretul include manopera si piesele).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!