Jump to content

Jetta Trendline 1,9 Tdi 105 Cp


Popa Iulian

Postare recomandată

Salutare! Din noiembrie 2007 , dupa 3 luni de asteptare, am intrat in posesia bijuteriei care am asteptato. Este o Jetta Trendline 1.9 TDI 105CP cu ceva optiuni (ESP, volan multifunctional, incalzire in scaune, BC plus, cotiera, pachet de drumuri grele,dublu climatronic,RCD 300 MP3 si inca cateva). Pana in prezent am acumulat aprope 4000km si sunt foarte multumit de ea. Atasez si cateva fotografii cu bijuteria mea.........

post-7906-1201973453_thumb.jpg

post-7906-1201973517_thumb.jpg

post-7906-1201973580_thumb.jpg

post-7906-1201973620_thumb.jpg

post-7906-1201973673_thumb.jpg

Link către comentariu

frumoasaaaaaaaaaaa foc si culoarea e draguta si se potriveste cu masina......

ceva planuri de viitor???

ar merge perfect niste leduri de audi pe grila ta ....

sa o stapanesti sanatos!

Link către comentariu

Mai, mai ca era sa imi schimb desktopul :Driver: Fain, cul peisajul ! Ce te-a facut sa alegi motorizarea "traditionala" de 1,9 TDI, in locul celei de 2,0 ? Ceva considerente de consum de ulei sau.. ?

Nu cred ca te vei incumeta sa montezi ce ti-a recomandat colegul de mai sus, dar ar fi un soc senzational pt aspect.

Un milion de km lipsiti de griji la volanul bijuteriei si numai bine !

Link către comentariu

Un plan de viitor este sa-mi schimb in primul rand jantele, astept sa se mai incalzeasca ca sa pun cauciucurile de vara, deoarece am achizitionat un set de jante de aliaj pe 16 de la AEZ modelul XILO...Am vrut sa imi iau de la reprezentanta un set, numai ca atunci cand am facut configuratia nu am avut inspiratia sa imi pun de prima data jante de aliaj (acum after market cea mai ieftina janta e 1000 Ron bucata).In legatura cu motorizarea eu am avut inainte o Bora cu acelasi motor 1,9, si m-am impacat foarte bine cu el(motorul) si in plus si taxele care sunt pentru motoarele ce depasesc 2000 nu ma incanta si nu se stie ce idei le mai vin guvernantilor nostri.Si mai am un set de aparatori noroi care sa le aplic, tot asa mi-am pus si pe Bora dupa ce am luato.Nu am dispus de bani mai multi ca as mai fi pus eu multe pe ea de prima data, dar cu timpul om mai vedea.Sanatate sa fie.Multumesc mult pentru urarile si aprecierele voastre..

post-7906-1201984131_thumb.jpg

Link către comentariu

super masina,sa o stapanesti sanatos,vad ca ai numerele de Iasi,poate vii la o intalnire cand o inmatriculezi.numai bine :rolleyes:

Link către comentariu

Revin cu o poza la o janta! Nu le-am pus inca! Astept sa mi le pun odata cu cauciucurile de vara!

post-7906-1202049947_thumb.jpg

Link către comentariu

Ce dimensiune au Jantele ? pentru ce cauciucuri ai optat ?

Si eu imi schimb jantele si imi pun pe 16...cu cauciucuri 205/55/16 GoodYear Excellence de vara :) ...cele stock sunt matador Elite 2 pe 15 si sunt cam slabute... nici nu stiu daca sunt de vara sau iarna

Modificat de ovidius
Link către comentariu

Culoarea este SHADOW BLUE... In legatura cu jantele sunt pe 16 si am cauciuri de vara BFGOODRICH 205/55/16. Mi-am achizitionat jantele mai tarziu ca nu am fost inspirat sa mi-o configurez cu tot cu jante.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Salutare tuturor! Revin cu cateva fotografii in care se vad ce modificari am mai facut bijuteriei mele. Am schimbat cauciucurile (am trecut pe cele de vara) precum si jantele , am pus aparatori noroi pe fata si pe spate , precum si senzori de parcare pe spate mai mult pentru sotia mea... Pe viitor ma gandesc la un eleron micut si finut pe capota de la portbagaj pentru ca am vazut o Jeeta adusa din Germania cu asa ceva pe spate....

post-7906-1208944324_thumb.jpg

post-7906-1208944342_thumb.jpg

post-7906-1208944400_thumb.jpg

post-7906-1208944413_thumb.jpg

post-7906-1208944450_thumb.jpg

post-7906-1208944461_thumb.jpg

post-7906-1208944503_thumb.jpg

post-7906-1208944517_thumb.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!